#Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #Son Haberler

#Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yapmış oldu! Yürekli tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #Güncel Haberler

#Zehra #Güneş #derin #göğüs #dekolteli #mini #elbisesiyle #bacak #şov #yapmış oldu #Yürekli #tarzıyla #ortalığı #kasıp #kavurdu
Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yapmış oldu! Yürekli tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu-


Vakıfbank forması giyen ulusal voleybolcu Zehra Güneş, önceki gece bir ödül törenine katıldı. Göğüs dekolteli mini elbisesi ve bağcıklı ayakkabısıyla beğeni toplayan Güneş, toplumsal medyaya damga vurdu.

A Ulusal Hanım Voleybol Ekibi’nın parlayan isimlerinden olan Zehra Güneş, bununla birlikte başarıya ulaşmış kulüplerden Vakıfbank SK’nin de formasını terletiyor.

Son zamanlarda hem kariyeri hem de hususi hayatıyla gündeme gelen Zehra Güneş, voleyboldaki başarısının yanı sıra güzelliği ve tarzıyla da adından söz ettiriyor.

Güzelliği Türkiye sınırlarını aşan ve binlerce yabancı hayranı bulunan Güneş, iddialı toplumsal medya paylaşımlarıyla da kendisine fanatik bırakıyor.

Bir süredir Eren Dişli ile aşk yaşayan 22 yaşındaki ulusal voleybolcu, dün gece Elle Stylish Awards ödül törenine katıldı.

Geceye damga vurdu

Filenin Sultanları ve Vakıfbank’ın parlayan yıldızlarından olan Zehra Güneş, gecede su yeşili göğüs dekolteli mini elbise ve bolca ipli bir ayakkabı tercih etti.

Yürekli seçimi ve makyajıyla tüm dikkatleri üstüne çeken Zehra Güneş, geceye damgasını vurdu.

Güneş’i gören toplumsal medya kullanıcıları, “Daima oldukca cool”, “Efsaneleşmiş görünüyorsun” yorumları yapmış oldu. Bazı kullanıcılar ise “Görkemli Yüzyıl oyuncusu sandım” dedi.

Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #1

‘Senenin Yoldam Sahibi Sporcusu’ ödülünü aldı

Vakıfbank ile sezonu beşte beş kupayla kapatıp Sultanlar Ligi’nin En Kıymetli Oyuncusu, Şampiyonlar Ligi’nin en iyi orta oyuncusu ödülünü alan başarıya ulaşmış ulusal voleybolcu Zehra Güneş, törende ”Senenin Yoldam Sahibi Sporcusu” ödülünü aldı.

Gecede sevgilisi Eren Dişli’nin eşlik etmiş olduğu Zehra Güneş, ödül konuşmasında annesine teşekkür ederek duygusal anlamış olur yaşadı.

Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #2

”Bu ödülü tüm anneler ve kızları için alıyorum”

Güneş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

”Dünyanın oldukca değişik yerlerinde, değişik turnuvalarında oldukca zor oldukca stresli maçlar yaşadım. Fakat bu kalabalık, bu ortam hakkaten bambaşka. Bana bu heyecanı ve onuru yaşadığınız için hepinize oldukca teşekkür ederim. Bu gece burada bulunmak hayallerimin ötesinde. Zira hemen hemen ufak bir kız evladı olarak 12 yaşlarında süregelen hikayem, pek oldukca insan tarafınca benimsenmiş ve şu an yaşamın pek oldukca alanında takdir görmekte. Aslına bakarsak ne kadar benimmiş şeklinde görünse de burada söylemekten gurur duyarak, oldukca iyi bir terzi, oldukca iyi bir anne, ayakları üstünde duran beni ve benim şeklinde voleybol oynayan kız kardeşlerimi son gücüne kadar motive veren benim annemin hikayesi. Bu ödülü tüm anneler ve kızları için alıyorum.”

Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #3

Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #4

Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #5

Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yaptı! Cesur tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #6

#Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yapmış oldu! Yürekli tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #Son Dakika Haber

Source link

#Zehra Güneş derin göğüs dekolteli mini elbisesiyle bacak şov yapmış oldu! Yürekli tarzıyla ortalığı kasıp kavurdu #2022

Başa dön tuşu