#Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız #Son Haberler

#Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız #Güncel Haberler

#Yunan #medyası #Fahrettin #Altun #modelini #örnek #almalıyız
Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız-

Yunan medyasında çıkan bir yazıda Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun modelinin benzerinin Yunanistan’da da uygulanması gerektiği vurgulandı.

Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız

Yunanistan’da, Türkiye’nin kontakt modelinin örnek alınması gerektiğine dair bir yazı kaleme alındı.

Yazıyı kaleme alan Trakya Demokritos Üniversitesi Öğretim Üyesi ve eski Dışişleri Bakanlığı Siyaset Planlama Bilimsel Direktörü Sotiris Serbos, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un 24 Temmuz’da Kathimerini gazetesinde gösterilen röportajını okurken, Altun’un Yunan mevkidaşına olan gereksinim üstüne düşündüğünü açıkladı.

Türkiye markasının internasyonal alanda güçlenmesi

Jeopolitik boyut ve güç olarak büyüyen, bölgesel etkinliği artan Türkiye’de, 2018’de Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı kurulduğuna dikkatin çekilmiş olduğu yazıda, Altun’un başkanlığını yapmış olduğu bu kurumun görevinin Türkiye markasını internasyonal alanda güçlendirmek olduğu aktarıldı.

Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız #1

“Altun modelini uygulamalıyız”

AA’nın haberine nazaran yazıda, Yunanistan’ın da bu alandaki zaafını gidermek için bu işe girişmesi gerektiği belirtilerek, “Altun’un da vurguladığı suretiyle, Türkiye artık eski Türkiye olmadığı için geçmişe kıyasla daha orantısız şekilde aşama kaydediyor. Türkiye’nin yapmış olduğu benzer biçimde, ulusal güvenlik için uygulanan siyaset araçlarına stratejik iletişimi de dahil etmeliyiz.” değerlendirmesinde bulunulmuş oldu.

Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız #2

#Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız #Son Dakika Haber

#Yunan medyası: Fahrettin Altun modelini örnek almalıyız #2022