#Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #Son Haberler

#Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #Güncel Haberler

#Yasemin #Yürük #Yeni #nesle #yetişemiyorum
Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum-

Uzun bir aradan sonrasında müzik sektörüne tekrardan dönen Yasemin Yörük, şimdiki yaşamını söyledi.

Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum

Bir döneme damgasını vuran müzik gruplarından Hepsi üyelerinden olan Yasemin Yürük, uzun bir aranın peşinden müzik sektörüne döndü.

Nişantaşı’nda görüntülenen Yürük, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu.

Basın mensuplarıyla konuşarak müziğe dönüş kararını açıklayan Yürük, şu ifadeleri kullandı:

“Asla niyetim yoktu”

“Aklımda asla şarkı yapmak yoktu. Sonrasında Yasemin Şefik beni gaza getirdi; ‘Selami’nin (Bilgiç) şarkısı var, hadi sen söyle’ dedi. 10 senedir şarkı söylemiyorum, iyi mi söyleyeceğim derken aniden kendimi stüdyoda buldum. Demoyu okudum, iş bitti. Birazcık süratli oldu.”

Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #1

“Yetişemedim”

Müziğe ara verdiği süre içinde oyunculuk ve sporla ilgilendiğini ifade eden 35 yaşındaki Yasemin Yürük, “Bir ara Yılmaz Erdoğan’ın oyunculuk atölyesi Mutfak’taydım. Oradan çıktım, birazcık dizilerde oynadım. Sonrasında dedim ki, ‘Ben bu yeni nesle yetişemiyorum. Yasemin sen hoca ol.’ Spor eğitimi aldım ve şimdi antrenörlük yapıyorum. Hisar’da küçük bir stüdyom var, orada ders veriyorum ya da özgür çalışıyorum.” dedi.

Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #2

“Yalnız hissettim”

Tekrardan müzik çalışmalarına başladığını dönemde kendisini yalnız hissettiğini de itiraf eden müzisyen, “İlk kez hayatımda kızlar yoktu, kendimi bu yüzden oldukça yalnız hissettim. Biz sahnede bir bakışımızdan, gözümüzden ne yapmamız icap ettiğini anlardık. O yüzden onlarsız bir şeyler halletmeye alışıyorum diyebilirim. Şu şekilde de güzel tarafı var; kimseyi düşünmeden istediğimi yapabilirim. Grup olmanın zorluğu oydu.” diye konuştu.

Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #3

Yürük, eski grup üyelerinden destek aldığını da açıklayarak, “Gülçin (Ergül) benimle oldukça ilgilendi, bu tarz bir olay yaptığımı duyunca oldukça heyecanlandı. Öteki kızlar da (Cemre Kemer ve Eren Bakıcı) sevindi, fakat onlar birazcık çoluk çocuğa karıştığı için oldukça etkilenmediler. Tüm kızlar oldukça destek oldu.” ifadelerini kullandı.

Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #4

#Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #Son Dakika Haber

#Yasemin Yürük: Yeni nesle yetişemiyorum #2022