#Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak #Son Haberler

#Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak #Güncel Haberler

#Uğurcan #Çakır #Ağustos #bizim #için #uzun #yorucu #olacak
Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak-

Süper Lig’in açılış maçında İstanbulspor ile deplasmanda karşılaşan Trabzonspor, müsabakadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldı. Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır, “Galip gelmeyi bildik” dedi.

Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak

Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır, İstanbulspor karşılaşmasının arkasından açıklamalarda bulunmuş oldu.

Geçen sezonki şampiyonluğu anlatarak söze başlamış olan Uğurcan Çakır, Oldukça güzel bir öykü yazdık geçen sürem. Hakikaten fazlaca önemliydi. Oldukça güzel görüntüler verdiler şehirde. Gururu fazlaca ayrıydı. O geride kaldı artık, yeni hedefler var önümüzde. diye konuştu.

“Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak”

Açılış maçının zorlığundan bahseden Çakır,Süper Lig’de ilk maçlar hep zor olur. Galip gelmeyi bildik. Daha iyi oynayabilirdik. Mühim olan 3 puandı. Gol yemeden bunu başardık. Oldukça iyi savaşım ettik, sahada iyi durduk. İyi oyun yoktu fakat gelecek haftalarda daha iyi olacağız. Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak. İnşallah galibiyetlerle devam edebiliriz.açıklamasını yapmış oldu.

“Ikimiz de kalitemizi biliyoruz”

Bu sezonki Şampiyonlar Ligi hedefiyle ilgili ise Uğurcan, İlk kere playofftan Şampiyonlar Ligi’ne gidecek bir Türk ekibi şampiyon olup. Gruplara kalmak istiyoruz. Kopenhag da iyi bir ekip. Bizlerden ilkin ligi açtılar. Avantaj olabilir bu onlar için. Ikimiz de kalitemizi biliyoruz. diyerek açıklamalarını noktaladı.

Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak #1

#Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak #Son Dakika Haber

#Uğurcan Çakır: Ağustos bizim için uzun ve yorucu olacak #2022