#Tümer Metin'den Arda Güler çıkışı #Son Haberler

#Tümer Metin'den Arda Güler çıkışı #Güncel Haberler

#Tümer #Metin039den #Arda #Güler #çıkışı
Tümer Metin'den Arda Güler çıkışı-

Spor yorumcusu Tümer Metin, Fenerbahçe’nin genç futbolcusu Arda Güler için Jorge Jesus’u eleştirdi.

Futbolculuk döneminde Fenerbahçe ve Beşiktaş benzer biçimde iki büyük camiada da oynayan Tümer Metin, sarı-lacivertli takımın genç kabiliyeti Arda Güler ile ilgili flaş laflara imza attı.

Tümer Metin, Arda Güler’in kendisini kanıtlama etmeye ihtiyacı olmadığını altını çizdi. Metin, “Arda’nın bir şeyi kanıtlama derdi olmamalı. O köprüyü geçti. Jorge Jesus’a bile olmamalı. Haza futbolcu. Real Madrid’e giden Elvir Balic kadar iyi futbolcu. Adam Real Madrid’e gitti! Daha kanıtlama derdi yok. Takıma, camiaya kanıtlama derdi yok. İnce meydana getirecek, yapmayacak, fena oynayacak, oynamayacak. Arda futbolcu. Bunu ona söyleyeceksin ve vereceksin.” dedi.

Tümer Metin den Arda Güler çıkışı #1

“Arda’nın oynamaya ihtiyacı var”

Arda Güler’in oynamaya ihtiyacı bulunduğunu ifade eden Tümer Metin, “Arda bir oynayabilse işler kolaylaşacak. Ben öyleki olacağına inanıyorum. Fazlaca büyük mesuliyet hissediyor. Ben yapacağına inanıyorum. Yalnız oynamaya ihtiyacım var. Arda mevzusunda her insana oldukça doluyum. Bırakın çocuk oynasın ya. Fena oynasın fakat oynasın.” ifadelerini kullandı.

Öte taraftan Tümer Metin ile beraber aynı programda yer edinen Elvir Balic de genç futbolcudan övgü dolu sözlerle bahsetti. Balic, “Arda Güler’in futbolculuğu tartışılmaz. Müthiş bir oyuncu. İnşallah girmiş olduğu bu mücadeleden galip çıkar.” diye konuştu.

Tümer Metin den Arda Güler çıkışı #2

#Tümer Metin'den Arda Güler çıkışı #Son Dakika Haber

#Tümer Metin'den Arda Güler çıkışı #2022