#Tolgahan Sayışman'ın Erdal Özyağcılar anısı #Son Haberler

#Tolgahan Sayışman'ın Erdal Özyağcılar anısı #Güncel Haberler

#Tolgahan #Sayışman039ın #Erdal #Özyağcılar #anısı
Tolgahan Sayışman'ın Erdal Özyağcılar anısı-

Tolgahan Satışman, Elveda Rumeli dizinde birlikte rol almış olduğu Erdal Özyağcılar ile ilgili bir itirafta bulunmuş oldu.

Tolgahan Sayışman'ın Erdal Özyağcılar anısı

Tolgahan Sayışman ile Erdal Özyağcılar, 2007 senesinde Elveda Rumeli dizisinde beraber oynamışlardı.

Sayışman, usta sanatçı Erdal Özyağcılar ile Elveda Rumeli setinde yaşadıkları bir vakası paylaştı.

Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar ile yaşadıkları anıyı şu sözler ile söyledi:

“Ben daha yeni geldim. Set başladı fakat benim sahnelerim 20 gün sonrasında falandı. Tarkan Karlıdağ (yönetmen) bana şey dedi; sette karavanlarınız var.

“Bir gariplik var”

Vay dedim! Sette karavan mı var? Ben sete bir gittim, karşımda karavan. Açtım, girdim, oturdum, yayıldım. 10 dakika sonrasında Erdal ağabey geldi.

Daha beni bir kere görmüş oldu. Öncesinde yiyecek yemiştik tanışmak amaçlı. Baktı. Merhaba Erdal ağabey dedim, merhaba dedi. Oturduk. Bir gariplik var fakat…

Tolgahan Sayışman ın Erdal Özyağcılar anısı #1

“Set ekibi de kabullendi”

Yardımcısı Hülya, rejiden birileri var. Her neyse ben kıyafetlerimi giyeyim de sete gideyim dedim. Ertesi gün gene, üçüncü gün gene… Artık dördüncü gün.

Set ekibi de o denli kabullenmiş ki! Karavana girdiğimde benim kostümler ve Erdal ağabeyin kostümleri de var. Yemeğin falan geliyor karavana. Erdal ağabey hiçbir şey demiyor fakat benimle de asla konuşmuyor.

Ben de diyorum ki; Hay Allah bu adam bana niye bu şekilde triplerde. Sahne bitti gittim, Tarkan Karlıdağ aradı; seninle konuşmam lazım dedi. Doğal olarak ağabey dedim.

Tolga, o karavan Erdal ağabeyin dedi. Dedim ben 4 gündür kendi malım şeklinde kullandım. Sonrasında gidip Erdal ağabeyden özür diledim. O da o şekilde bir şey yok, özür dilemene gerek yok oğlum demişti.”

Tolgahan Sayışman ın Erdal Özyağcılar anısı #2

#Tolgahan Sayışman'ın Erdal Özyağcılar anısı #Son Dakika Haber

#Tolgahan Sayışman'ın Erdal Özyağcılar anısı #2022