TELİF VE UYARI

ÖNEMLİ DUYURU:

ÖNEMLİ UYARI : www.pdfarsivci.com web sitesine yada dolaylı şekilde yönlendirildiğiniz web sitelerine ücret ödemesi yapmayınız. Web sitemizde bulunan bütün e-kitaplar ücretsiz olarak tanıtılmaktadır. Bu konuda kullanıcı kendi iradesi ile herhangi bir yere ödemede bulunursa sitemiz sorumluluk kabul etmez.

Sitemizde bulunan hiçbir eser ile ilgili dosya yer almamaktadır. Sadece Sponsor Reklam Kullanıyoruz. Eserle alakalı kitap adı, yazar adı, yayın evi, kategori, isbn, sayfa sayısı, kitap türü gibi detaylar dışında herhangi bir ekstra bilgi ve belge bulunmamaktadır.

Yine de eser hakkında bilgi verilmesin diyorsanız derhal kaldırıyoruz. Hemen “[email protected]” iletişim adresine mail atabilirsiniz. En geç 48 saat içerisinde size dönüş yapıp eserinizi kaldıracağız.

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz  “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden veya  kullanılan haber, yazı, resim ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] mail adresinden site yönetimine ulaşabilirler.

Sitemiz; Kanunlarda yer alan “Uyar kaldır” prensibini benimseyerek hareket eder. YAYBİR tarafından sunulan Uyar – Sistemi’ne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.