#Tamer Karadağlı'dan Nihal Yalçın itirafı #Son Haberler

#Tamer Karadağlı'dan Nihal Yalçın itirafı #Güncel Haberler

#Tamer #Karadağlı039dan #Nihal #Yalçın #itirafı
Tamer Karadağlı'dan Nihal Yalçın itirafı-

Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın içinde, geçen yılki Altın Portakal’da mimik polemiği yaşanmıştı.

Tamer Karadağlı'dan Nihal Yalçın itirafı

Meşhur oyuncu Tamer Karadağlı,  2021 senesinde düzenlenen Altın Portakal Film Festivali’nde oyuncu Nihal Yalçın konuşurken yapmış olduğu çeşitli mimikler hakkında konuştu.

“Ödül aldıktan sonrasında konuşacaktı”

“Altın Portakal’da yaşananlarda bir art niyet var mıydı?” sorusu üstüne konuşan Tamer Karadağlı, “Kimse bana bu zamana kadar o mimikleri niçin yaptığımı sormadı. Kameranın beni bu kadar yakın açıdan çektiğini bilmiyordum. Doğal ki de bir art niyetim yoktu hatta ödül alan hanımefendi fazlaca beğendiğim bir oyuncuydu. Ilkin ödülü alıp sonrasında konuşma yapmak gerekir. Birçok insan ‘heyecandan oldu’ dedi fakat Altın Portakal’da bunu bigün evvel söylüyorlar. Siz o ödülü kazandığınızı bilerek gidiyorsunuz. Dolayısıyla da daha hazırlıklı olması gerekirdi.” dedi.

Tamer Karadağlı dan Nihal Yalçın itirafı #1

“Söyledikleri şaşırttı”

Yalçın’ın konuşmasındaki iki mevzudan rahatsız bulunduğunu belirten oyuncu, sözlerine şu şekilde devam etti: “Orada kaşımı kaldırmamın sebebi oyuncunun hem hanımefendilere hem de erkeklere söylediklerindendi. Orada ‘demek ki tüm rakiplerim kötüymüş ki bu ödülü ben aldım’ dedi. Ben o esnada iyi mi kısaca, ciddi mi? Herhalde böyle bir durum söylemedi diye düşündüm. O da benim yüzümde gösterdiğim tepkimdi. Şaşkınlığımı da mimiklerimle göstermiş olabilirim.

“5,5 dakika konuştu”

‘Seneye de adam branşında ödülü alacağım. Adam oyuncu yok, mecburen erkeği de oynayıp alacağım’ dedi. Orası Altın Portakal Film Festivali. Bu benim bayağı tuhafıma gitti. Beş buçuk dakika konuştu. Arada durunca ben de son aşama nazik bir halde ödülünü verdim.

“Vaka siyasal bir yere taşındı”

Orada ‘bu ödülü bana kim verdi?’ demesi bana seni tanımıyorum demek. Arkasında da ‘bana sus mu demek istediniz’ söylediğinde ben son aşama nazik ve saygılı bir halde ödülünüzle beraber konuşun dedim. Ödülünle bile değil ödülünüzle beraber konuşun dedim. Bu mevzunun bu kadar büyüyeceği asla aklıma geldi. Ben ikinci günün sonunda konuşmak zorunda kaldım. Vaka siyasal bir yere taşındı. O dönemde birazcık siyasal propaganda olarak kullanıldığımı hissettim.”

Tamer Karadağlı dan Nihal Yalçın itirafı #2

#Tamer Karadağlı'dan Nihal Yalçın itirafı #Son Dakika Haber

#Tamer Karadağlı'dan Nihal Yalçın itirafı #2022