#Rusya: Koronavirüs ABD'nin projesidir #Son Haberler

#Rusya: Koronavirüs ABD'nin projesidir #Güncel Haberler

#Rusya #Koronavirüs #ABD039nin #projesidir
Rusya: Koronavirüs ABD'nin projesidir-

Rusya’dan gelen açıklamada koronavirüsün insan eliyle yapıldığı ve ABD’nin yürüttüğü bir proje olduğu açıklandı.

Rusya: Koronavirüs ABD'nin projesidir

Tüm dünyayı tesiri altına alan, insan yaşamını ve küresel ekonomiyi baltalayan korona virüs salgınıyla ilgili Rusya Silahlı Kuvvetleri Işınım, Kimyasal ve Biyolojik Müdafa Kuvvetleri Komutanı Igor Kirillov ABD’yi suçladı.

“ABD’nin koronavirüste parmağı var”

Korona virüs salgınının ortaya çıkmasında ABD’nin parmağının olabileceğini söyleyen Kirillov, “ABD Internasyonal Kalkınma Ajansı’nın, yeni korona virüsün ortaya çıkmasında rol oynaması ihtimalini değerlendiriyoruz. Ajans, 2009’dan beri yeni korona virüs türlerini inceleyen Predict programını finanse ediyor” ifadelerini kullanarak, ABD merkezli “Metabiota” şirketinin Ukrayna’daki bu tür çalışmalarda da vazife aldığını hatırlattı.

“ABD askeri biyologlarının korona virüsün ortaya çıkması ve yayılmasındaki görevi…”

İHA’nın haberine bakılırsa, ABD’li yetkililerin daha ilkin bu benzer biçimde emek harcamaları devamlı olarak itiraf ettiğini korumak için çaba sarfeden Kirillov, “ABD yönetiminin dar hedefli biyolojik emek harcamaları göz önüne alındığında ve bu tür açıklamalar bizi yeni korona virüs pandemisinin nedenlerine ve ABD askeri biyologlarının korona virüsün ortaya çıkması ve yayılmasındaki rolüne tekrardan bakmaya niçin oluyor” dedi.

Rusya: Koronavirüs ABD nin projesidir #1

#Rusya: Koronavirüs ABD'nin projesidir #Son Dakika Haber

#Rusya: Koronavirüs ABD'nin projesidir #2022