#Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın havalimanı menüsü #Son Haberler

#Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın havalimanı menüsü #Güncel Haberler

#Prens #William #Düşes #Kate #Middleton039ın #havalimanı #menüsü
Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın havalimanı menüsü-

Dünyanın yakından takip etmiş olduğu çiftlerden Prens William ve Düşes Kate Middleton, kendilerine havalimanında ziyafet verdi.

Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın havalimanı menüsü

Evliliklerinin 11. yılını kutlayan Prens William ve Düşes Kate Middleton içinde geçtiğimiz günlerde, evliliklerinin yolunda gitmediği hatta prensin düşese ihanet etmiş olduğu konuşuluyordu.

Meşhur çift adeta bu iddiaları yalanlarcasına yapacakları gezi öncesi havalimanındaki hususi alanda kendilerine ziyafet çekti.

Gizli saklı alanda yediler

İngiltere’deki Heathrow Havaalanı’nda Terminal 5 isminde gizli saklı bir alan bulunuyor. Meşhur şef Jason Atherton tarafınca meydana getirilen yemeklerin servis edilmiş olduğu bu alanda oldukça mühim kişilere hizmet veriliyor.

Havaalanında bağımsız bir bina olarak tasarlanan Terminal 5’in içinde birbirinden şık mağazalar, restoranlar ve lüks dinlenme salonları bulunuyor.

Devlet başkanlarından dünyaca meşhur yıldızlara kadar pek oldukça ismin ağırlandığı bu yerde konukları kapıda karşılayan görevliler, uçuş anına kadar en iyi hizmeti verebilmek adına onlara birlikte rol alıyor. Geçtiğimiz günlerde İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gözde adları Prens William ve eşi Kate Middleton da Terminal 5’te keyif yapmış oldu.

Hususi uşak var

İddiaya nazaran Cambridge dükü ve Cambridge düşesine iki saat devam eden bir yiyecek ziyafeti verildi. Bu esnada kendilerine hususi bir uşak hizmet etti. Prens William ve Kate Middleton’un yiyecek yedikleri salonun duvarında asılı olan Kraliçe Elizabeth portresi ise dikkat çekti.

72 bin TL tuttu

Çiftin 3 bin 300 sterlin (ortalama 72 bin lira) tutan menüsünde tercih ettikleri yemekler ise şu şekilde: Kerevizli lahana salatası, baharatlı çipura, buğulanmış levrek ve ızgara tavuk.

Prens William ve Düşes Kate Middleton ın havalimanı menüsü #1

#Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın havalimanı menüsü #Son Dakika Haber

#Prens William ve Düşes Kate Middleton'ın havalimanı menüsü #2022