#Pendik'teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #Son Haberler

#Pendik'teki yitik insanın, 5 yıl peşinden cesedi gömülü bulunmuş oldu #Güncel Haberler

#Pendik039teki #yitik #insanın #yıl #peşinden #cesedi #gömülü #bulunmuş oldu
Pendik'teki yitik insanın, 5 yıl peşinden cesedi gömülü bulundu-

2018 senesinde alacak meselesi yüzünden hasmıyla tartışan Tekin Uğurlu’dan tekrar haber alınamadı. 5 senedir yitik olarak aranan şahsın cesedi, gömülü halde ortaya çıktı.

Pendik'teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu

İstanbul Pendik’teki yitik suç duyurusunun aslı kan donduran bir vaka çıktı.

44 yaşındaki 2 çocuk babası Galatasaraylı Yönetici Ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) üyesi olan Tekin Uğurlu, ortalama 5 yıl ilkin çocukluk arkadaşı M.K ile alacak verecek davası sebebiyle tartıştı.

Parasını almaya gidip tekrar geri dönmedi

Münakaşa sonrası Tekin Uğurlu, parasını almak için çocukluk arkadaşı M.K’nın çağırdığı yere gitti.

Husumeylisinin yanına giden Uğurlu’dan tekrar haber alınamadı.

Pendik’teki yitik insanın, 5 yıl peşinden cesedi gömülü bulunmuş oldu VİDEO

Ceset suç duyurusu ekiplere ulaştı

Geçtiğimiz günlerde polis ekipleri, boş bir arazide gömülü adam cesedinin olduğuna dair suç duyurusu aldı.

Bunun üstüne harekete geçen katliam ofis amirliği ekipleri, boş bir arazide gömülü halde olan cesedin kimlik tespiti yapılabilmesi için emekler sonrası DNA örneğini Adli Tıp Kurumu’na gönderdi.

Pendik teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #1

Cesedin yitik olarak aranan şahsa ilişkin olduğu belirlendi

Meydana getirilen incelemeler sonucunda cesedin, ortalama 5 yıl ilkin kaybolan 44 yaşındaki 2 çocuk babası Tekin Uğurlu’ya ilişkin olduğu öğrenildi.

Durumu Uğurlu Ailesi’ne bildiren polis ekipleri, mevzuyla ilgili emek harcama başlatırken vakaya ilişkin 3 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

İHA’nın aktarımına gore, aile ise Uğurlu’yu öldüren şüpheli ya da şüphelilerin ceza almasını istiyor.

“Her çıktığımız yerde bizi engellediler”

Mevzu hakkında konuşan Tekin Uğurlu’nun ağabeyi İsmail Uğurlu, “8 Ocak 2018’de kardeşim kayboldu. Ben o vakit işe gidiyordum. Sabah bana bir telefon geldi. Dediler ki ‘Tekin kayıptır’ ben geri döndüm, geldim. Ondan sonrasında karakola gittik. Bir adım ilerleyemedik. Kim yapmış onu da biliyoruz. Televizyonlara da çıktık. Fakat her çıktığımız yerlerde bizi engellediler. Bırakmadılar bu sebeple o adamların arkaları kuvvetliydi. Ben yetkililere, Cumhurbaşkanımıza rica ediyorum. Bu yapanları cezasız bırakmasınlar.

Pendik teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #2

“Kardeşinin ölüsünü bulduk”

4 yıl ciğerimiz yandı. Ben cuma namazına gittim. Saat 11’di bana bir telefon geldi. Bir polis memuru beni aradı. Dedi ki ‘Kardeşini bulduk fakat ölüsünü bulduk, başınız sağ olsun’ dedi. Yetkililerden ricam bunu yapanları cezasız bırakmasınlar.” dedi.

“İhbarı icra eden içlerinden biri”

Öteki ağabeyi Reşat Uğurlu, “Tekin Uğurlu’nun abisiyim. 2018 tarihinde kardeşimiz kayboldu. Fakat arada 4 buçuk yıl geçtikten sonrasında burada bir suç duyurusu üstüne gömüldüğü ortaya çıktı. İhbarı icra eden da onların içinden biri, kendi çıkar çatışması sonrasında birbirinden para istemişler. Para vermeyince buraya getirip gömdüren şahıs de demiş ki, ‘O vakit ben de yerini suç duyurusu edeceğim.’ Hatta şöyleki deniliyor. Adapazarı’nda bir ifade veriyor. Bir vakadan bahsediyor fakat polisler bakıyor ki onların aslolan ondan yanıt almak istedikleri vaka değişik. Onu anlattığı vaka değişik. Ondan sonrasında araştırıyorlar ki vaka buraya kadar uzanıyor. Sonradan yer tarifi yapıyor. Bu şekilde bir koordineli yada soğukkanlılıkla işlenen cinayetler zinciri mevcut. Diyoruz ki bunların kanı yerde kalmasın.“ dedi.

Pendik teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #3

“Bir avukat abisi var, tüm dosyaları kapatıyor”

Tekin Uğurlu’nun kız kardeşi Fatma Uğurlu ise “5 senedir kardeşim kayıptır ve şu anda cesedi bulunmuş oldu. Cesedi gören suçlu da şu anda içeridedir. Bunun bir tane avukat abisi var. Tüm dosyaları kapatıyormuş. Bu dosyanın üstünü de kapatacağını ve tekrardan kardeşini dışarı eli kolu sallayarak suçu başkasının üzerine atacağını düşünüyoruz. O yüzden bu işe devletimizin el koymasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Pendik teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #4

Pendik teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #5

Pendik teki kayıp adamın, 5 yıl ardından cesedi gömülü bulundu #6

#Pendik'teki yitik insanın, 5 yıl peşinden cesedi gömülü bulunmuş oldu #Son Dakika Haber

#Pendik'teki yitik insanın, 5 yıl peşinden cesedi gömülü bulunmuş oldu #2022