#Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu #Son Haberler

#Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu #Güncel Haberler

#PençeKilit #Harekatı #bölgesinde #bir #asker #şehit #oldu
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu-

Ulusal Müdafa Bakanlığı (MSB) Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde yaralanan P. Uzm. Çvş. Reşat Ergin’in şehit olduğu haberini verdi.

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde üs bölgesine terör örgütünün saldırısı sonucu yaralanan P. Uzm. Çvş. Reşat Ergin’in şehit olduğu açıklandı.

“Kahraman tabanca arkadaşımız şehit olmuştur”

Ulusal Müdafa Bakanlığı (MSB)’dan meydana getirilen yazılı açıklamada, “Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bir üs bölgemize 05 Ağustos 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca oluşturulan rahatsız etme ateşi sonucunda yaralanarak hastaneye sevk edilen P. Uzm. Çvş. Reşat Ergin, meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu vakada yaşamını kaybeden aziz şehidimize Tanrı’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz” denildi. Bakan Akar’ın Ulusal Müdafa Bakanlığının Twitter hesabından paylaşılan mesajında, Kahraman tabanca arkadaşımız, 05 Ağustos tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Ulusal Müdafa Bakanlığı mensupları adına Tanrı’tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim.” ifadeleri kullanıldı.

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu #1

#Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu #Son Dakika Haber

#Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bir asker şehit oldu #2022