PDF KİTAP İNDİR

Pdf Kitap indir sitemiz uzun zamandır yaptığı paylaşımlar ile sizlere e-kitaplar hakkında bilgiler ve tanıtım yapmaktadır. Bir çok eğitim yazarına ait eserler hakkında faydalı makale ve yazıları bulabileceğiniz sitemiz E-Kitaplar hakkında sadece tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde www.pdfarsivci.com sitemizde telif hakkı bulunan eser paylaşımı yapılmamaktadır.

Özellikle eğitim ve öğretim kitapları anlamında sayısız e-kitap dünyaca ünlü öğretmenler vasıtası ile sizlere sunuluyor. Bilgi ve öğrenim açısından yararlı olan paylaşımlara devam ediyoruz.10.000 den fazla kitaba ait bilgilerin konu olduğu web sitemiz günümüz şartlarında yayınına devam ediyor.

Korona döneminde çocuklar ve gençlerimiz evde temel eğitim aldığı şu sıralar eğitim kitaplarına erişim imkanı oldukça zor hale gelmiştir. Bu yüzden internet siteleri üzerinden paylaşımlarımızı takip ediniz.

Romantik sevgi kitaplarından tutunda siyasi ve sektörel binlerce e kitap sadece bu sitede beğendiğiniz ve sevdiğiniz eserin ön açıklamasını okuyunuz.

Web sitemiz hiçbir şekilde kişisel özel bilgilerinizi kayıt altına almaz ve saklamaz. Sitemiz kitaplar hakkında tanıtım bilgileri veren bir sitedir. Sitemizde güvenle gezinirsiniz herhangi bir güvenlik tehdit unsuru bulunmaz.

Merak ettiğiniz hususlarda bizlere iletişim sayfamızdan yazabilirsiniz.

Hakkımızda sayfasından web sitemizin hangi hizmetleri ve amacını okuyabilirsiniz.

Bu web sitesi kitaplar hakkında insanlara ön bilgilendirme sunmak amacı ile kurulmuştur. Eser olan kitapların dosya yada dökümanları sitemizde barındırılmaz.

Sitemiz Ne zaman kuruldu ?

Web sitemiz 2 yıldır kitaplar hakkında bilgi ve tanıtım hizmeti sunmaktadır.
Neyi amaçlıyoruz : Sitemiz kitaplar konusunda insanların ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşmaları ve faydalanmaları hususunda bilgilendirmeler yapmaktadır. Kitabın yazarı içeriği hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. Web sitemizde 10 bin adet kitap hakkında tanıtım bilgileri bulunmaktadır güncel olarak yeni eklenen kitap tanıtım bilgilerini kontrol ediniz.
Web sitemizde herhangi bir kitabın dökümanı yada içeriği bulunmaz sadece tanıtım yapmaktayız insanlar merak ettiği kitaplar hakkında ön tanıtım bilgilerini incelerler.
Her türlü soru ve sorunlarınız için bizlere e-mail üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sayın ziyaretçilerimiz web sitemiz ile alakalı fikir görüşleriniz konusunda bize ulaşabilmek için alt kısımdaki bilgiler ile bize yazabilirsiniz.

Sitemizde bulunan hiçbir eser ile ilgili dosya yer almamaktadır. Sadece Sponsor Reklam anlaşmamız bulunmaktadır. Eserle alakalı kitap adı, yazar adı, yayın evi, kategori, isbn, sayfa sayısı, kitap türü gibi detaylar dışında herhangi bir ekstra bilgi ve belge bulunmamaktadır.

Yine de eser hakkında bilgi verilmesin diyorsanız derhal kaldırıyoruz. Hemen “[email protected]” iletişim adresine mail atabilirsiniz. En geç 48 saat içerisinde size dönüş yapıp eserinizi kaldıracağız.

Sitemiz; Kanunlarda yer alan “Uyar kaldır” prensibini benimseyerek hareket eder. YAYBİR tarafından sunulan Uyar – Sistemi’ne ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.