#Olivia Newton-John hayatını kaybetti #Son Haberler

#Olivia Newton-John yaşamını yitirdi #Güncel Haberler

#Olivia #NewtonJohn #yaşamını #yitirdi
Olivia Newton-John yaşamını kaybetti-

John Travolta ile başrolünde oynadığı Grease’deki rolüyle tanınan Grammy ödüllü müzisyen ve kadın oyuncu Olivia Newton-John yaşamını yitirdi.

Olivia Newton-John hayatını kaybetti

Grease filminin unutulmaz yıldızı Olivia Newton-John, 73 yaşlarında yaşamını yitirdi.

Newton-John’un, 3. kez yakalandığı kanser sebebiyle yaşamını yitirdiği açıklandı. Newton-John’un ölüm haberini ailesi duyururken, John Travolta ise duygusal bir paylaşımla eski dostuna veda etti.

Ailesi duyurdu

Meşhur sanatçının Instagram hesabından meydana getirilen paylaşımda, “Bu sabah Cenup Kaliforniya’daki çiftliğinde, ailesi ve dostlarıyla çevrili olarak rahatlık içinde vefat etti.” ifadeleri kullanıldı.

Olivia Newton-John hayatını kaybetti #1

Olivia Newton-John’un eşi John Easterling tarafınca yazılan açıklamada, “Olivia, 30 yılı aşkın bir süredir göğüs kanseriyle olan yolculuğunu paylaşarak zaferlerin ve umudun bir simgesi olmuştur. Nebat tıbbı mevzusundaki şifa ilhamı ve öncü deneyimi, nebat tıbbı ve kanser araştırmalarına adanmış Olivia Newton-John Vakfı Fonu ile devam ediyor.” denildi.

Rol arkadaşı da paylaşım yapmış oldu

Unutulmaz film Grease’de Olivia Newton-John’un rol arkadaşı olan erkek oyuncu John Travolta ise toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak üzüntülerini dile getirdi. Travolta paylaşımında “Sevgili Olivia, hepimizin yaşamını oldukca daha iyi hale getirdin. Etkin inanılmazdı. Seni oldukca seviyorum. Seni yolun aşağısında göreceğiz ve çoğumuz yine beraber olacağız. Seni gördüğüm andan itibaren ve sonsuza dek seninim! Senin Danny’n, senin John’un.” ifadelerini kullandı.

Olivia Newton-John hayatını kaybetti #2

Olivia Newton-John hayatını kaybetti #3

#Olivia Newton-John yaşamını yitirdi #Son Dakika Haber

#Olivia Newton-John yaşamını yitirdi #2022