#Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi #Son Haberler

#Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi #Güncel Haberler

#Müge #Anlı #yıl #babasıyla #görüşmedi
Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi-

Geçtiğimiz haftalarda babasını kaybeden Müge Anlı, hakkında garip iddialar ortaya atıldı.

Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi

ATV ekranlarında gösterilen ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isminde tv programıyla ekrana gelen Müge Anlı, geçtiğimiz ay İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturmuştu.

Evlendikten derhal sonrasında baba acısıyla sarsılan Müge Anlı hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Müge Anlı ve kardeşlerinin 29 senedir babalarıyla görüşmediğini iddia etti.

İşte Onur Akay’ın o yazısı:

“29 yıl görüşmedi”

“Programında oldukca sayıda baba kızı bir araya getirdi fakat kendisi 29 yıl babası ile görüşmedi… Evet, Müge Anlı’dan bahsediyorum…

Reyting rekorları kıran ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının meşhur sunucusu Müge Anlı’dan… 25 Haziran 2022 senesinde İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine giren Anlı, geçtiğimiz günlerde ise babası İhsan Anlı’yı kaybetmişti.

“3 kez evliliğe ilk adımını attı”

Her yerde 2 kez evlendirilmiş olduğu yazan Müge Anlı, aslen 3 kez evliliğe ilk adımını attı fakat 2 kocası var! Peki, bu iyi mi oluyor? Müge Anlı, kızı Lidya Müge Akdağ’ın babası gazeteci Burhan Akdağ ile 2 kez evliliğe ilk adımını attı…

Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi #1

“Baba görmek istedi”

Ek olarak 2 kardeşi olan Müge Anlı ve kardeşleri vefat eden babalarını 29 yıl görmediler. Babaları İhsan Anlı ilkin prostat kanserine yakalandı ve kanser bulunduğunu öğrenince 3 çocuğunu görmek istedi fakat evlatları bu arzusunu kabul etmedi.

Hemen sonra babaları İhsan Anlı’ya KOAH teşhisi konuldu ve durumu iyice kötüye gitti.

“Kardeşi balayına gitti”

Bilhassa ölüm döşeğindeyken çocuklarına haber verildi fakat evlatları iki düğün birden yapmış oldu. Ilkin Müge Anlı evliliğe ilk adımını attı sonrasında ise ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının editörlüğünü de icra eden Müge Anlı’nın adam kardeşi Mert Efe Anlı dünya evine girdi. Baba İhsan Anlı vefat ettiğinde ise Müge Anlı, babasını toprağa verirken kardeşi Mert Efe’yi de balayına gönderdi.

Kısaca Mert Efe babasının cenazesine bile katılmadı. Müge Anlı babasını 29 yıl sonrasında, kızı Lidya Müge Akdağ ise dedesini ilk kez cenazesinde görmüş oldu!

“Adnan Şenses’i dedesin zannedermiş”

Aslına bakarsanız Lidya küçükken Adnan Şenses’i büyükbabası zannedermiş! Müge Anlı’nın programlarını izleyenler bilir. Anlı’nın, programlarında babasından asla söz etmemesi ve annesinden devamlı söz etmesi devamlı dikkat çeker. Yakın çevreden öğrendiğime nazaran, Müge Anlı’nın anası Ayten Luk, Müge Anlı’yı ve kardeşlerini babaları ile görüştürmemiş.”

Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi #2

#Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi #Son Dakika Haber

#Müge Anlı, 29 yıl babasıyla görüşmedi #2022