#Midtsjö, Galatasaray için geliyor #Son Haberler

#Midtsjö, Galatasaray için geliyor #Güncel Haberler

#Midtsjö #Galatasaray #için #geliyor
Midtsjö, Galatasaray için geliyor-

Galatasaray, adı bir süredir aktarma gündeminde yer edinen Fredrik Midtsjö için antak kalma sağlamış oldu. Norveçli oyuncu sarı kırmızılılara imza atmak için İstanbul’a gelecek.

Midtsjö, Galatasaray için geliyor

Galatasaray’ın transferini imza aşamasına getirmiş olduğu, hatta önceki gün İstanbul biletini bile alan Fredrik Midtsjö, kulübü AZ Alkmaar’ın tutumu sebebiyle gecikme yapmış oldu.

Hollanda kulübü, Konuşma Ligi’nde bir üst tura yükselip Dundee United ile eşleşince, 4 ve 11 Ağustos’taki 2 maçta daha oyuncusunu kullanmak istedi. Norveçli orta saha bu talep üstüne yolculuğu ertelemek mecburiyetinde bırakıldı.

Fredrik Midtsjö’nün menajeri, dün apar topar İstanbul’a gelmiş olarak, başkan Dursun Özbek’in oteline yerleşti. Meydana getirilen görüşmelerin arkasından ihtilaf çözüme kavuşturuldu.

Midtsjö, Galatasaray için geliyor #1

Bu akşam İstanbul’da

Galatasaray’ın anlaşmaya vardığı Norveçli orta saha Fredrik Midtsjö bu akşam 19:30’da İstanbul’da olacak.

Norveçli futbolcu için Hollanda ekibine 3.5 milyon euro bonservis bedeli ödenecek. Galatasaray, 3 senelik sözleşme imzalayacağı 28 yaşındaki futbolcuya da senelik 1 milyon euro maaş ödeyecek.

Midtsjö, Galatasaray için geliyor #2

194 maça çıktı

Rosenborg ile ustalaşmış olan ve 2017 yazında 2.2 milyon euro bonservis bedeliyle AZ Alkmaar’a aktarma olan Midtsjö, Norveç ulusal ekip formasını da 11 kez giydi. Midtsjö, AZ Alkmaar formasıyla 194 maça çıkıp 7 gol attı ve 31 asist yapmış oldu. Norveçli yıldız, geçen sürem 41 maçta 6 asist yapmış oldu.

Midtsjö, Galatasaray için geliyor #3

#Midtsjö, Galatasaray için geliyor #Son Dakika Haber

#Midtsjö, Galatasaray için geliyor #2022

Başa dön tuşu