#Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'a cevap verdi #Son Haberler

#Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'a yanıt verdi #Güncel Haberler

#Merve #Boluğur #Murat #Dalkılıç039a #yanıt #verdi
Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'a yanıt verdi-

Merve Boluğur, kendisi hakkında izahat meydana getiren eski eşi Murat Dalkılıç’a sert yapmış oldu.

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'a cevap verdi

2015 senesinde görkemli bir düğünle dünya evine giren Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur çifit, 2017 senesinde boşanma sonucu alarak evliliklerini sonlandırmışlardı.

Oyuncu Merve Boluğur, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda; eski eşi müzisyen Murat Dalkılıç’ın “Merve ayrılma nedenimizi canı isterse açıklar” sözlerine tepki gösterdi.

Eski eşinin açıklamasına oldukça sinirlenen Merve Boluğur, Instagram hesabı üstünden şu paylaşımı yapmış oldu:

“Geçmiş benim için bitmiştir”

“Geçmişimle ilgili asla konuşmadım zira benim için bitmiştir. Susmamın sebebi de saygımdandı hep. Fakat kimse de beni onlarca defa ağzına sakız etmeyecek.

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç a cevap verdi #1

“Kokmuş”

Topluca son kez yazıyorum. Tekrar bana bu şekilde gelmeyin. Ne magazin ne ex. Son kez söylüyorum; benim bir duruşum, imajım var. Kalkıp kokuşmuş bitmiş gitmiş şeyin primini yapmak ne ya?

“Kaçıncı show koçum”

Tarafındaki hanıma saygı duyulan olsun. Bir de Merve açıklasın falan… Kaçıncı show koçum. Artık hakkımı savunacağım. Kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz. Lütfen erkekcikler uzak durun benden. Ne hiç kimseye söz attım bugüne dek ne de birine yaslandım. Siz de benden uzak duracaksınız fakat bu bu şekilde biline.

“Ruhsal baskı”

Bilgisiz kesimin ruhsal baskılarından da sıkıldım. İşsiz misiniz bu kadar psikolog kesildiniz sığ kafalarınızla, uzayın abi. Ben Merve’yim yalnız. Benim de hayatıma saygı duyulacak.”

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç a cevap verdi #2

Murat Dalkılıç’ın açıklaması:

“Kalbimle arzuluyorum”

“Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve’nin özgürce, canı iyi mi istiyorsa öyleki yaşamış olduğu halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla “Bu kız delirdi” etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bu tarz şeyleri her gün görüyor asla mi düşünmüyorsunuz? Aslolan sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanoğlunun ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin bilincinde değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an ilkin farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle arzuluyorum!

“Merve açıklar”

Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine ulaşınca; ne sular akmış üstünden ki hakikaten latife yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar fakat her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir izahat gereği duydum… Hiçbir süre ne yapmış olursanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım… Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bigün Merve açıklar… Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz benzer biçimde yaşayalım…”

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç a cevap verdi #3

#Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'a yanıt verdi #Son Dakika Haber

#Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'a yanıt verdi #2022