Mark Wolynn Seninle Başlamadı Kitabı

Mark Wolynn in yeni çıkan kitabı 'Seninle Başlamadı' hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine gizemli bir hikayeye değiniyor. Mark Wolynn
Mark Wolynn Seninle Başlamadı
Bu yazımızda Mark Wolynn in yeni çıkan kitabı Seninle Başlamadı hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine gizemli bir hikayeye değiniyor. Mark Wolynn son çıkardığı bu kitapla 2022 yılında en çok satan kitaplar listesine girmeyi başardı. Okuyucuların büyük çoğunluğu ‘Seninle Başlamadı‘ kitabını olağanüstü beğenmiş durumda. Kitabı internet üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Merakla beklenen kitabın konusu ise şöyle:

Mark WolynnSeninle Başlamadıkonusu: Geleneksel psikoterapinin, ilaçların ve diğer müdahale yöntemlerinin uzun süredir çözemediği zorlukların ortadan kaldırılmasında dönüştürücü bir yaklaşım sunmaktadır.   “Seninle Başlamadı” bir misyonun ürünüdür ki beni dünya genelinde dolaştırdı, sonra köklerime geri döndürüp bu yolculuğa başladığımda hiç düşünmediğim ve tasarlamadığım bir profesyonel kariyere yönlendirdi. Seninle Başlamadı kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Mark Wolynn in yeni çıkan kitabı 'Seninle Başlamadı' hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine gizemli bir hikayeye değiniyor. Mark Wolynn
Mark Wolynn Seninle Başlamadı

Kişisel olarak Mark Wolynn Seninle Başlamadı kitabını iyiki yazmış. Ben çok beğendim, fiyatına göre gayet uygun olan kitap insana zamanı unutturuyor. Hayal gücü ve romantizm birazda ütopik hikayelerin karması diyebileceğim kitap gerçekten okumaya değer.

Seninle Başlamadı kitabı nın yazarı Mark Wolynn e ait kitap 10.10.2022 yılında satışa çıktı.

Türkçe dilinde yazılan kitap çok sayfadır.

Karton kapak tasarımı olan kitabın ISBN numarası:

Kitabın şuan piyasalardaki satış fiyatı: 54,35 TL dir.

Kitap hakkında bilgilendirme

Özellikle son dönemlerde internetten ücretsiz olarak indirilen çok sayıda yazarın eseri bulunmaktadır. Telif hakkı olan kitapların indirilmesi kanunen yasaktır ve bu yöntemler kitabı yazan yazarın emeğine zarar vermektedir. Bu bakımdan yukarıda adı geçen Seninle Başlamadı kitabını 54,35 TL gibi bir ücretle satın almanızı tavsiye ederiz.

Web sitemizde hiçbir kitap döküman paylaşımı yapılmaz. Sadece ilgili eserlerin tanıtımını yapıyoruz.