Küçük Su Kütleleri Kitabı Pdf indir

Küçük Su Kütleleri Kitabı Pdf indir

Küçük Su Kütleleri Kitabı PDF İndir. Küçük Su Kütleleri Kitabı ne anlatıyor, Küçük Su Kütleleri Kitabı, Küçük Su Kütleleri Kitabı kaç sayfa, Küçük Su Kütleleri Kitabı ne zaman yazıldı,

Bu muhteşem eseri kaleme alan Yazarı sizlere fazlasıyla faydalı olmuş. Bu eseri beğendiyseniz Emsal diğer kitaplara da ulaşabilirsiniz. Bu eser Pdfarsivci.com tarafından tanıtılmıştır. Küçük Su Kütleleri Kitabı pdf e-kitabı hakkında bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızın tamamını okumanızı tavsiye ederiz. Yeni Kitaplar kitap kategorisinde yer alan eser Yakın Tarihte yayınlanmış ve Kaliteli sayfa sayısına sahiptir. Pdf Kitap hakkında daha fazla içerik istiyorsanız aşağıdaki yazıları da okumanız gerekiyor. Eseri Küçük Su Kütleleri Kitabı pdf kitap formatında indirmek istiyorsanız aşağıdaki renkli butonlara göz atmanız gerekiyor.

Küçük Su Kütleleri Kitabı Hakkında Özet

“Bahar nerede başlar? Nerede biter?”

Şair-yazar Nina Mingya Powles’un Türkçeye çevrilen ilk kitabı olan Küçük Su Kütleleri türler-üstü bir metin. İçinden tayfunlar, yağmur fırtınaları, okyanuslar, nehirler ve yüzme havuzları geçen bir büyüme hikâyesi. Sylvia Plath’tan Mitski’ye, Katherine Mansfield’den Maorili şair Tayi Tibble’a uzanarak insanları ayırdığı kadar birleştiren diller arasında dolaşan kurgu tadında bir anı kitabı. Gerçek evimizin neresi olduğuna, hafızaya, kimliğe ve aileye dair bir denemeler toplamı.

Powles’a prestijli Nan Shepherd Ödülü’nü getiren Küçük Su Kütleleri, hepimizi ilgilendiren meseleleri güçlü bir dip akıntısıyla birleştirirken, her biri okurların zihinlerinde uzun süre dolaşacak çok sayıda koluyla edebiyat okyanusunu besleyen bir nehirden farksız.

“14 yaşımda ilk bikinim: siyah üzerine beyaz, mavi ve pembe puantiyeli üstü boyundan bağlı ve alt parçanın üzerinde Roxy logosu işli. Yanıma bir şişe su, bir havlu, bir paket Oreo ve iPod’umu alıp otoparkın yanındaki havuza iniyorum. Serin ve klorlu su yaz boyu bir lütuf adeta. Geçen kış aniden yağan karın ağırlığıyla çöken dalgalı plastik çatının altında, suyun üzerinde sırt üstü süzülüyorum. Tek başıma yavaş kulaçlarla yüzerken cankurtaran telefonunda oyun oynuyor. Sıcak bana dokunamaz: Çünkü yüzen bir kız aslında bir su kütlesidir.”

  • Türü : Edebiyat, Dünya Edebiyatı, Diğer Ülke Edebiyatları
  • Barkod : 9786057170316
  • Kapak : Ciltsiz
  • Boyut : Normal
  • Sayfa Sayısı : 232
  • Basım : Eylül 2022
  • Ebat : 13.5 x19.5 cm

,

Küçük Su Kütleleri Kitabı E-Kitap İndir

Küçük Su Kütleleri Kitabı Pdf İndir işlemi için yapmanız gerekenler; Yukarıda yer alan üç farklı butonlardan birini seçin ve karşınıza çıkan yörüngeleri devam et diyerek ilerletin. Pdfarsivci.com’da kaleme alınan bütün pdf kitapları ve Küçük Su Kütleleri Kitabı e-kitap dahil pdf formatını indirdiğiniz şekilde aynı adımları uygulayarak indirebilirsiniz. Pdf e-Kitap Yakın tarihte çıkmıştır. PROFESYONEL YAZARI tarafından kaleme alınmıştır. Kitap; Güncel Kitaplar sıralamasında yer alıyor. Ayrıca 1. Baskı ve ISBN numarasına sahiptir. Hemen şimdi Küçük Su Kütleleri Kitabı‘nı indirmek için sitemizden faydalanın.

Küçük Su Kütleleri Kitabı Ücretsiz Oku

En çok okunanlar Menüsünde, yer alan esere ulaşın ve ücretsiz okuyun. Usta yazar ‘ın kaleme aldığı bu muhteşem eseri okumanızı tavsiye ediyoruz. En çok aranan kitaplar türündeki eser YAKIN TARİHLERDE yayınevi ile hayata geçti. Baskı numarası; 1. Baskı. ve Yakın zamanda yayınlanan Küçük Su Kütleleri Kitabı pdf e-kitabı hemen indir ve oku. Benzer diğer kitaplara ulaşmak için sağ üst köşede bulunan arama kutucuğuna yazarın ismini yazmanız yeterli olacaktır.

Sesli Kitaplar Türündeki Küçük Su Kütleleri Kitabı e-Kitap İncelemesi

Kitabın Yazarı ‘nın ve diğer eser sahiplerinin kitaplarını incelemek için doğru adrestesin. Hemen Yazara ait bu kitabı inceleyin.  Şu an Küçük Su Kütleleri Kitabı pdf kitap sayfasında bulunmaktasınız.  Trend Kitaplar türündeki yayınladığımız eser 1.ci sınıf kaliteli baskı olarak yayınlanmıştır. Ayrıca alt bölümde kitabın tanıtım videosunu bulabilirsiniz arkadaşlar. Özet geçersek; size kitap hakkında GENEL BİLGİLENDİRME. gibi çok ince detaylar vermiş bulunuyoruz. Yukarıda yazan herşeyin özetini aşağıda veriyoruz.

Pdfarsivci Son Söz

Bu sayfada Küçük Su Kütleleri kitabı ile alakalı yayın evinden, baskı numarasına kadar bilgilerden söz ettik. Pdfarsivci.com olarak sizlere her zaman yasal olmayan hiç bir kitap indirmenizi sağlamıyoruz. Yönlendirdiğimiz linkler; sponsor siteye ulaşıyor olup kitabın orjinalini ücreti mukabilinde satın almanızı tavsiye ediyoruz. Güvenilir ve kısa zamanında teslimat yapacaklarını söyleyebiliriz.
#Küçük #Kütleleri,

Başa dön tuşu