#Kocaeli'de 7 dilenci kadın birbirine girdi #Son Haberler

#Kocaeli'de 7 dilenci hanım birbirine girdi #Güncel Haberler

#Kocaeli039de #dilenci #hanım #birbirine #girdi
Kocaeli'de 7 dilenci hanım birbirine girdi-

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde çıkan vakada, dilenen bir kadının kucağındaki evladı umursamadan saç saça baş başa kavga etmesi dikkat çekti.

Kocaeli'de 7 dilenci kadın birbirine girdi

Kocaeli’nin İzmit ilçesi Yahyakaptan Mahallesi üstünde bulunan caddede meydana gelen vakada, dilenen 7 hanım ilkin tartıştı peşinden kavgaya tutuştu.

Bir kadının ise kucağındaki çocuğa aldırış etmeden öteki hanımlarla saç saça baş başa kavga etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle sonlanan kavga bir yurttaş tarafınca saniye saniye kayda alındı.

“Biz kavgayı ayırmadık şundan dolayı o sırada cüzdanların çalınma vakalarını duyduk”

Kavgayı gören ve bu tür kavgalarda ayırmak isteyenlerin cüzdanlarının çalındığını söyleyen Ahmet Metin isminde yurttaş, İHA’ya yapmış olduğu açıklamasında “Mevzunun ne işe yaradığını bilmiyorum fakat 6-7 hanım burada kavga etti. Bilhassa birinin elinde 2 yaşlarında bir çocuk da vardı. Çocuğa aldırış etmeden kavga ettiler. Biz kavgayı ayırmadık şundan dolayı kavga esnasında cüzdanların çalınma vakalarını duyduk. Polise haber verdik sadece onlar gelene kadar ayrıldılar ve gittiler. Devamlı buraya gelip dileniyorlar ve esnaflar onlardan bıktı. Burayı konut ettiler. Bilhassa akşam saatlerinde Arap turistlerin peşini asla bırakmıyorlar, bir şeyler aldırıyorlar. Devamlı bağırış çağırış oluyor” dedi.

Kocaeli’de 7 dilenci hanım birbirine girdi VİDEO

Kocaeli de 7 dilenci kadın birbirine girdi #1

Kocaeli de 7 dilenci kadın birbirine girdi #2

#Kocaeli'de 7 dilenci hanım birbirine girdi #Son Dakika Haber

#Kocaeli'de 7 dilenci hanım birbirine girdi #2022

Başa dön tuşu