Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet & Zülfü Livaneli

Bu yazımızda Zülfü Livaneli in yeni çıkan kitabı Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine
Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet
Bu yazımızda Zülfü Livaneli in yeni çıkan kitabı Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine alan önemli bir konuya değiniyor. Zülfü Livaneli son çıkardığı bu kitapla 2022 yılında en çok satan kitaplar listesine girmeyi başardı. Okuyucuların büyük çoğunluğu ‘Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet‘ kitabını olağanüstü beğenmiş durumda. Kitabı internet üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Merakla beklenen kitabın konusu ise şöyle:

Zülfü Livaneli ‘Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyetkonusu: Sürgündeki Sultan’ın Selanik’teki günleri, devrimci fikirlerin fışkırdığı hem iç açıcı hem de şiddetli psikolojik gelgitlerdir. Türk Edebiyatı Kuşaklar Birliği, Zülfü Livaneli, II. Abdülhamid’in tahttan indirildikten sonra yaşadıklarına odaklanarak bireyleri, toplumları, milletleri ve iktidarı sorgular. Selanik sürgünü sırasında padişahın ve maiyetinin özel hekimi olan Yüzbaşı Atıf Hüseyin Bey’in anılarından yola çıkan bu tarihi roman, iktidar kavramına güçlü bir bakış açısı sunar. Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Zülfü Livaneli in yeni çıkan kitabı Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine
Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet

Kişisel olarak Zülfü Livaneli Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet kitabını iyiki yazmış. Ben çok beğendim, fiyatına göre gayet uygun olan kitap insana zamanı unutturuyor. Yararlı ve eğitici karması diyebileceğim kitap gerçekten okumaya değer.

Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet kitabı nın yazarı Zülfü Livaneli e ait kitap yakın tarihlerde satışa çıktı.

Türkçe dilinde yazılan kitap çok sayfadır.

Karton kapak tasarımı olan kitabın ISBN numarası:

Kitabın şuan piyasalardaki satış fiyatı: Satış platformunun belirlediği rakamlara göre günlük değişim gösteriyor.

Kitap hakkında bilgilendirme

Özellikle son dönemlerde internetten ücretsiz olarak indirilen çok sayıda yazarın eseri bulunmaktadır. Telif hakkı olan kitapların indirilmesi kanunen yasaktır ve bu yöntemler kitabı yazan yazarın emeğine zarar vermektedir. Bu bakımdan yukarıda adı geçen Kaplanın Sırtında İstibdat ve Hürriyet kitabını uygun fiyatlar ile satın almanızı tavsiye ederiz.

Web sitemizde hiçbir kitap döküman paylaşımı yapılmaz. Sadece ilgili eserlerin tanıtımını yapıyoruz.