#Jorge Jesus: Takım şu anda istediğim seviyede değil #Son Haberler

#Jorge Jesus: Ekip şu anda istediğim seviyede değil #Güncel Haberler

#Jorge #Jesus #Ekip #şu #anda #istediğim #seviyede #değil
Jorge Jesus: Ekip şu anda istediğim seviyede değil-

Ümraniyespor’u sahasında ağırlayan Fenerbahçe, son dakikalarda bulmuş olduğu gol ile müsabakadan 3-3’lük beraberlikle ayrıldı.

Süper Lig’in ilk haftasında Şükrü Saraçoğlu’nda Fenerbahçe ile Ümraniyespor takımları karşı karşıya geldi.

Karşılıklı mücadelenin eksilmediği maçta geriye düşen Fenerbahçe, son dakikalarda bulmuş olduğu golle Ümraniyesporla 3-3 berabere kaldı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, maçın peşinden açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Biri penaltıdan olmak suretiyle duran toplardan 3 gol yedik”

Maçı değerlendiren Jesus “İstediğimiz sonucu alamasak da izleyenler için iyi bir maçtı. 3 gol attık fakat maalesef 3 gol yedik. Biri penaltıdan olmak suretiyle duran toplardan 3 gol yedik. Normalde takımımız defansif duran toplarda iyi fakat bugün istediğimizi yapamadık. Rakibin de hakkını vermek lazım. Kornerlere iyi çalışmışlar.” dedi.

Jorge Jesus: Takım şu anda istediğim seviyede değil #1

“Bugün 2 puan kaybettik fakat önümüze bakacağız”

Jorge Jesus ek olarak “Maça iyi başladık fakat rakibimiz maçı zorlaştırdı. İstediğimizi yapamadık. Fenerbahçe fena sonuçlar alsa da devamlı şampiyonluğa inanır. Bugün 2 puan kaybettik fakat önümüze bakacağız ve devamlı inanmaya devam edeceğiz. Taze kanlar sürmek istedik sahaya fakat Avrupa maçındaki bazı yorgunluklar bazı futbolculara yansıdı. Futbolda bunlar var.” açıklamasını yapmış oldu.

“Ekip istediğim seviyede değil fakat iyi yoldayız”

Deneyimli teknik adam son olarak,  “Ekip şu anda istediğim seviyede değil fakat hiçbir hoca takımını ilk yedi günde istediği seviyede görmez. Fakat iyi bir yoldayız. Sahada iyi şeyler yaptık. Sonradan girenler kalitemizi arttırdı bu da fazlaca önemliydi fakat istediğimiz sonucu alamadık. KAzanamadık fakat sonuna kadar savaştık. Perşembe Avrupa’da bir maçımız var. Bugünü unutup perşembeye odaklanacağız” diye konuştu.

Jorge Jesus: Takım şu anda istediğim seviyede değil #2

#Jorge Jesus: Ekip şu anda istediğim seviyede değil #Son Dakika Haber

#Jorge Jesus: Ekip şu anda istediğim seviyede değil #2022