#Jackson Muleka'nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi #Son Haberler

#Jackson Muleka'nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi #Güncel Haberler

#Jackson #Muleka039nın #menajeri #Oyuncumu #Galatasaray #istedi
Jackson Muleka'nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi-


Beşiktaş’ın yeni golcüsü Jackson Muleka’nın menajeri Jea-Willy Ngoma, oyuncusuyla ilgili bilinmeyenleri söyledi.

Beşiktaş ‘ın yeni yıldızı Jackson Muleka, önceki gün 5 senelik sözleşmeye imza atıp formayı giymişti.

22 yaşındaki forvetin menajeri Jean-Willy Ngoma, başarı göstermiş futbolcunun geçirme süreciyle ilgili olarak Fanatik gazetesine konuştu.

Beşiktaş’ın Muleka’yı, 25Nisan’da Vodafone Park’ta oynanan ve oyuncusunun 2 gol attığı karşılaşmadan beri takip ettiğini söyleyen Ngoma, “Valerien Ismael, Vodafone Park’taki Kasımpaşa maçındaki performansı sonrası Muleka’yı takip etmeye başladı ve onun alınmasını o gün istedi.” ifadelerini kullandı.

Muleka’nın da o karşılaşmada Beşiktaş taraftarından etkilendiğini söyleyen oyuncunun menajeri, “Muleka, Beşiktaş kaybetmesine karşın taraftarın stattaki tutkusundan fazlaca etkilendi.” ifadelerini kullandı.

Jackson Muleka nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi #1

“Galatasaray da istedi”

Demokratik Kongolu futbolcu için Süper Lig’den başka teklifler aldıklarını da söyleyen Jean-Willy Ngoma, “Kasımpaşa doğal ki Jackson’a ilgi gösterdi. CEO Serkan Reçber’e gösterdiği sevgiden dolayı teşekkür ederim. Oldukça iyi insan. Galatasaray ‘ın da Jackson’a büyük bir ilgisi oldu. Son anda Adana Demirspor da geçirme için devreye girdi. Sadece biz Beşiktaş’ı seçtik.” sözlerini sarf etti.

“İngiltere’de emek verme izni çıkmadı”

Jackson Muleka için Standard Liege’nin ilkin İngiliz ekibi Burnley’le anlaşması sonrasında ilk olarak rotayı Ada’ya çeviren genç oyuncu, bu kulübe son anda imza atamamıştı.

Mevzuyla ilgili açıklamada bulunan oyuncunun menajeri Jean-Willy Ngoma, “Muleka’nın İngiltere’deki emek verme izni mevzusunda sorun çıkmış olduğu için Burnley’e transferi gerçekleşmedi” dedi.

Jackson Muleka nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi #2

“Muleka’nın ortaokul eğitimi var”

Demokratik Kongolu futbolcunun çocukluk hayatıyla ilgili de bilgiler veren menajer, “Jackson’un çocukluğu, ailesinin sevgisiyle beraber düzgüsel bir halde geçti. Babası, ailesine ve bölgesine fazlaca bağlı olan bir papazdır. Muleka’nın ortaokul eğitimi bulunuyor” yorumunu yapmış oldu.

#Jackson Muleka'nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi #Son Dakika Haber

#Jackson Muleka'nın menajeri: Oyuncumu Galatasaray da istedi #2022