#İzmir'de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #Son Haberler

#İzmir'de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #Güncel Haberler

#İzmir039de #servis #minibüsü #ile #tır #çarpıştı #ölü
İzmir'de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü-

İzmir’de servis minibüsü ve tırın çarpışması sonucu facia yaşandı. Vakada 2 şahıs yaşamını yitirdi.

İzmir'de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü

İzmir’de saat 02.00 sıralarında İzmir – Çanakkale otoyolu Zeytindağ Kantar mevkiinde, İzmir’den Çanakkale istikametine süratli bir halde seyir halinde olan Yıldırım Çınar idaresindeki 35 S 50058 plakalı servis minibüsü aynı yolda seyir halında olan Erdem. Ö idaresindeki 41 TV 484 plakalı tırın 41 AAR 848 plakalı doresine arkadan çarptı.

Takımlar vaka yerine geldi

Çevredekilerin durumu 112 Acil Davet Merkezine durumu bildirmesi üstüne vaka yerine oldukca sayıda sıhhat ekibi, jandarma ekibi ve itfaiye ekibi sevk edildi.

Otomobilde sıkıştı yaşamını yitirdi

İHA’nın haberine bakılırsa, çarpışmanın etkisiyle minibüsteki koltuklar camdan dışarı fırlarken, minibüs içinde sıkışan ve yolcu konumunda bulunan Bülent Kılıçay, itfaiye ekiplerinin yapmış olduğu emek harcama sonrası araçtan çıkarıldı. Sıhhat ekiplerinin yapmış olduğu kontrollerde ise Kılıçay’ın yaşamını kaybetmiş olduğu belirlendi.

İzmir de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #1

Sürücü de yaşamını yitirdi

Sıhhat ekiplerinin yapmış olduğu öteki kontrollerde ise minibüs sürücüsü Yıldırım Çınar’ın durumunun ağır olduğu belirlendi. Durumu ağır olan minibüs sürücüsü Çınar, ambulans ile Bergama Mithat Necla Öztüre Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Çınar’ın, meydana getirilen tüm müdahalelere karşın kurtarılamadığı bildirildi.

Vaka yerinde yaşamını kaybeden Bülent Kılıçay’ın cansız bedeninin savcının incelemesinin arkasından morga kaldırıldığı öğrenildi.

İzmir de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #2

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı

Öte taraftan, minibüs içinde bulunan hemen hemen kimliği belirlenemeyen bir kişinin kazayı hafifçe sıyrıklarla kurtulduğu ve sıhhat ekiplerince ayakta tedavisi yapıldığı öğrenilirken, kazayı yara almadan atlatan tır sürücüsü Erdem Ö. ise ifadesi alınmak suretiyle jandarma ekiplerince karakola götürüldü.

Jandarma ekiplerinin kazayla ilgili soruşturma başlatmış olduğu bildirildi.

İzmir de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #3

#İzmir'de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #Son Dakika Haber

#İzmir'de servis minibüsü ile tır çarpıştı: 2 ölü #2022