#İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #Son Haberler

#İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #Güncel Haberler

#İzmirde #kişinin #öldüğü #kimya #imalathanesindeki #patlama #anı #kamerada
İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada-

İzmir Bornova’da 1 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı kimya imalathanesindeki patlama anı yakınlardaki bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada

Geçtiğimiz pazartesi günü saat 20.00 sıralarında İzmir’in Bornova ilçesi Egemenlik Mahallesi Geri Kazanımcılar Endüstri Sitesi içinde bulunan bir kimyasal madde imalathanesinde meydana gelen vakada, imalathanede kaynak yapım esnasında aniden patlama oldu.

Patlama sonrası kimyasal maddeler tutuştu

Patlamanın peşinden kimyasal maddelerin tutuşmasıyla yangın çıktı. Çevredeki vatandaşların suç duyurusu üstüne vaka yerine oldukça sayıda polis, itfaiye ve ambulansın yanı sıra TOMA sevk edildi. Bitişikte içinde elektronik malzemelerin bulunmuş olduğu bir iş yerine ve bir araca da sıçrayan yangın, itfaiye ekiplerin yoğun uğraşları neticesinde denetim altına alınarak söndürüldü.

İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada VİDEO

1 şahıs ölmüş, 1 şahıs yaralanmıştı

İş yerinde yaşanmış olan patlamanın peşinden yaralanan bir şahıs ambulans ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılırken, itfaiye ekiplerince imalathanede meydana getirilen soğutma çalışmalarının peşinden iş yerinde çalmış olduğu ileri sürülen Suat Kadan’ın cansız bedenine ulaşılmıştı. Kadan’ın cenazesi savcının incelemelerinin peşinden İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırılmıştı.

İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #1

Patlama anı güvenlik kamerasına yansıdı

Öte taraftan, imalathanede meydana gelen patlama ve akabindeki yangının ise yakınlarda bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdığı ortaya çıktı. Görüntülerde, patlamanın peşinden yapımevi alev topuna dönerken, o esnada iki kişinin savrularak yere düşmüş olduğu ve ürkü halinde kaçıştığı içeriyor. Vakayla ilgili başlatılan soruşturmanın devam etmiş olduğu öğrenildi.

İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #2

İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #3

#İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #Son Dakika Haber

#İzmir’de 1 kişinin öldüğü kimya imalathanesindeki patlama anı kamerada #2022

Başa dön tuşu