İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf

İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf
İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf

İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf

Değerli yazar Esra Ezmeciye ait olan İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf kitabı şimdiden insanlar tarafından aranılan bir kitap haline geldi. Okuyanların hafızalarında derin yankılar bırakan kitap cinsellik ve dişil enerjinin gücüne değinmiş. Birçok kitabevinde aranan bu eseri mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabından kısa bir alıntı:

NE KADAR İZ BIRAKIRSANIZ O KADAR VAZGEÇİLMEZ OLURSUNUZ.

Kusursuz bir tüm için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem sadece bu şekilde yürür, bir kovandaki arıları ya da devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez. Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına destek olması imkansız, sağlam bir motor, bir ihtimal devreye girmesi ihtiyaç duyulan kürekler ve güvertede teknenin seyrini elde eden hünerli birkaç insan lazımdır.

Bu bir bulgu yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslen şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak. İz Bıraktığın Kadar Varsın Pdf kitabını editörler olarak çok beğendik.

Sitemiz üzerinde sayısız kitabın detaylı bilgileri bulunmaktadır. Dilediğiniz kitabı inceleyebilirsiniz.