#İbrahim Tatlıses borç batağında #Son Haberler

#İbrahim Tatlıses borç batağında #Güncel Haberler

#İbrahim #Tatlıses #borç #batağında
İbrahim Tatlıses borç batağında-

Borçları yüzünden sıkıntılı günler yaşamış olduğu iddia edilen İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer mahkemelik oldu.

İbrahim Tatlıses borç batağında

Büyük oğlu Ahmet Tatlı “Akli melekeleri yerinde değil” diyerek babası İbrahim Tatlıses’in mallarına şerh koydurmuştu. Tatlıses ise oğluna konserinde üstü kapalı olarak, “Bana aklı dengesi yerinde değil diyorlar.

Aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?” sözleri ile yanıt vermişti.

Bu gelişmenin peşinden ise Tatlıses’in tüm göç eder ve taşınmaz varlıklarının üstünde hacizler olduğu ve milyonlarca lira vergi borcu olduğu öne sürülmüştü. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ise İbrahim Tatlıses’in mal varlıkları ile ilgili haciz belgelerini yayınladı.

İbrahim Tatlıses borç batağında #1

“Haciz var”

Ek olarak Onur Akay, İbrahim Tatlıses’in Şivan Perwer’e borcu bulunduğunu ve Perwer’in Tatlıses’i icraya verdiğini duyurdu. Akay, “Birçok alanda yatırımı olan ve çoğunda büyük zararlar eden İbrahim Tatlıses’in ek olarak şirketlerinin, kebap salonlarının elektrik, doğalgaza da borçları bulunuyor. Kısaca devlete 120 milyon TL borcu bulunduğunu öğrendim. Bu borçları yüzünden tüm mal varlıklarına haciz konulmuş olan Tatlıses’in, Kürt kökenli sanatçı Şivan Perwer’le de mahkemelik bulunduğunu da öğrendim.

“Ödeme yapılmamış”

Perwer, 2014 senesinde İbrahim Tatlıses’e karşı açmış olduğu telif davasını kazanmış. Sadece telif davasını kazanmasına karşın Perwer’e, İbrahim Bey tarafınca hiçbir ödeme yapılmamış. Bunun üstüne de Şivan Perwer’in avukatları da İbrahim Tatlıses’i icraya vermiş.” ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses borç batağında #2

#İbrahim Tatlıses borç batağında #Son Dakika Haber

#İbrahim Tatlıses borç batağında #2022

Başa dön tuşu