#Hatay'da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı #Son Haberler

#Hatay'da yaşlı hanımı akrabası 34 yerinden bıçakladı #Güncel Haberler

#Hatay039da #yaşlı #hanımı #akrabası #yerinden #bıçakladı
Hatay'da yaşlı hanımı akrabası 34 yerinden bıçakladı-

Hatay’da yaşlı bir karı, gece evine gelen akrabası tarafınca 34 yerinden bıçakladı. Kaçan kişi takımlar tarafınca saklandığı yerde yakalandı.

Hatay'da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı

Hatay’da 2 Ağustos’ta 23.00 sularında Kumlu ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi’nde  M.Ç., akrabası Gülizar Düzce’nin (74) evine gitti.

Yaşlı hanım, kapıyı çalan M.Ç.’yi içeri aldı. Kanepede oturmuş olduğu sırada Düzce’nin kolundaki bileziğini ve para isteyen M.Ç., yaşlı hanım para ve altını vermeyince Düzce’ye sertlik uygulamaya başladı.

Bununla beraber getirmiş olduğu iple Düzce’yi boğmaya teşebbüs eden M.Ç. sonrasında akrabası Düzce’yi 34 yerinden bıçakladı.

Para ve altınları alarak firar etti

Düzce yerde kanlar içinde kalırken, M.Ç vaka yerinden Düzce’ye ilişik para ve altınını alarak firar etti. Aynı sokakta oturan akrabaları ve komşuları gelen sesler üstüne Düzce’nin evine giderek vakası polis ve sıhhat ekiplerine haber verdi.

Yaralanan Düzce, evinde ilk müdahalenin arkasından Kumlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Düzce buradan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırama Hastanesi’ne sevk edildi.

Tedavisinin arkasından taburcu olan Düzce evine döndü. Yaralanan Düzce, “Akşam yatarken kapı çaldı. Kapıyı açtım akrabam M.Ç. içeri girdi. Benim yanıma oturdu. Benden para istedi. Yok diyince bana vurmaya başladı” dedi.

Hatay’da yaşlı hanımı akrabası 34 yerinden bıçakladı VİDEO

“34 bıçak darbesiyle yaralıyor, saçından tutarak betona vuruyor”

Akrabasından sertlik gören Düzce’nin oğlu ise vakası şu şekilde söyledi:

“Bir gece yarısı tanımış olduğu bir şahıs geliyor kapıyı çalıyor, ‘hala’ diye sesleniyor. Bu saat gece 23.00 sularında gerçekleşiyor. ‘Hala kapıyı açar mısın’, diyor. Annem de ‘hayırdır oğlum’ diyor. Kişi ‘ben çalışmaya gideceğim seni görmeye geldim’ diyor. Annem de kapıyı açıyor, kişi annemin yanına oturuyor. Kişi anneme ‘bileziğini bana verir misin’ diyor. Annem de ‘yok veremem’ diyor. Annem arkasını döndüğünde kişi anneme aniden vurmaya başlıyor. Kişi bununla beraber getirmiş olduğu ipi annemin boynuna geçiriyor. Kişi annemi 34 bıçak darbesiyle yaralıyor. Annemi arkadan saçından tutarak betona vuruyor. Alnının ortası ezilmiş durumda. Annem bir cani tarafınca öldüresiye dövülmüş. Bizim gördüğümüz adam öldürmeye tam girişim ve bunun başka bir açıklaması yok. Doktorun söylediği bıçağın minik olması ve annemin şişman olması dolayısıyla bıçak darbeleri iç organlarına zarar vermemiş.”

“Anlatılmayacak ve yaşanmayacak bir durum yaşadık”

Zanlının güvenlik güçleri tarafınca aynı gece operasyonla yakalandığını ve suçunu itiraf ettiğini belirten Düzce, “Şu an cezaevinde. Yan komşumuz vaka esnasında gerçekleşen sesleri duyuyor. Kapıdan dışarı çıkarak ‘kim var orada’ diyor. O arada zanlı, ‘bir şey yok, sen işine bak’ diyor. Komşumuz yan tarafta oturan akrabalarımıza sesleniyor. ‘Buradan bir ses’ geliyor diyor. Kişi gelenlerin sesini duymasıyla arka taraftan kaçıyor. Dayımın evlatları sesleri duyunca eve gelmiş olarak annemi kanlar içinde yerde buluyor. Yerdeki halı tamamen kan olmuş vaziyette. Anlatılmayacak ve yaşanmayacak bir durum yaşadık. Bu şahıs tanıdık biri. Kişi dayımın torununun kocası oluyor. Eroin ve kumarcı biriymiş” diye söyledi.

Hatay da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı #1

Tutuklandı

Öte taraftan İHA’nın aktardığına bakılırsa, kaçan şüpheli aynı gece ilçe merkezinde polis ekipleri tarafınca saklandığı yerde yakalandı.

Zanlı M.Ç. çıkarıldığı adliyede nöbetçi barış ceza hakimliği tarafınca tutuklandı.

Hatay da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı #2

Hatay da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı #3

Hatay da yaşlı kadını akrabası 34 yerinden bıçakladı #4

#Hatay'da yaşlı hanımı akrabası 34 yerinden bıçakladı #Son Dakika Haber

#Hatay'da yaşlı hanımı akrabası 34 yerinden bıçakladı #2022

Başa dön tuşu