HAKKIMIZDA

ÖNEMLİ UYARI : www.pdfarsivci.com web sitesine yada dolaylı şekilde yönlendirildiğiniz web sitelerine ücret ödemesi yapmayınız. Web sitemizde bulunan bütün e-kitaplar ücretsiz olarak tanıtılmaktadır. Bu konuda kullanıcı kendi iradesi ile herhangi bir yere ödemede bulunursa sitemiz sorumluluk kabul etmez.

Sitemiz Ne zaman kuruldu : Web sitemiz 2 yıldır kitaplar hakkında bilgi ve tanıtım hizmeti sunmaktadır.

Neyi amaçlıyoruz : Sitemiz kitaplar konusunda insanların ihtiyaç duydukları bilgiye ulaşmaları ve faydalanmaları hususunda bilgilendirmeler yapmaktadır. Kitabın yazarı içeriği hakkında bilgilendirmeler yapıyoruz. web sitemizde 10 bin adet kitap hakkında tanıtım bilgileri bulunmaktadır güncel olarak yeni eklenen kitap tanıtım bilgilerini kontrol ediniz.

Güncel Haberler ve topluma dair olayların paylaşıldığı sitemizde herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden veya  kullanılan haber, yazı, resim ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] mail adresinden site yönetimine ulaşabilirler.
Web sitemizde herhangi bir kitabın dökümanı yada içeriği bulunmaz sadece tanıtım yapmaktayız insanlar merak ettiği kitaplar hakkında ön tanıtım bilgilerini incelerler.

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz  “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Her türlü soru ve sorunlarınız için bizlere e-mail üzerinden ulaşabilirsiniz.