#Gaziosmanpaşa'da 2 kişi dükkan yakıp kayıplara karıştı #Son Haberler

#Gaziosmanpaşa'da 2 şahıs dükkan yakıp kayıplara karıştı #Güncel Haberler

#Gaziosmanpaşa039da #şahıs #dükkan #yakıp #kayıplara #karıştı
Gaziosmanpaşa'da 2 şahıs dükkan yakıp kayıplara karıştı-

Gaziosmanpaşa’da 2 şahıs bilinmeyen bir sebeple bir dükkanı ateşe verdikten sonrasında havaya ateş açıp kayıplara karıştı.

Gaziosmanpaşa'da 2 kişi dükkan yakıp kayıplara karıştı

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi 576 Sokak’ta, 4 kattan oluşan bir binanın giriş katındaki motosiklet onarım dükkanında, saat 03.00 sıralarında, 2 şüpheli sokak üstünde motosiklet onarım dükkanına gelmiş olarak hemen hemen bilinmeyen bir nedenle dükkanı ateşe verdiler.

Dükkanı yakıp, havaya ateş açıp kaçtılar

Hemen sonra şüpheliler havaya ateş açarak vaka yerinden kaçarken, alevler içinde yanan dükkandan patlama sesleri duyuldu. Patlamayla beraber yükselen alevler üst katlara da sirayet etti.

İhbar üstüne vaka yerine fazlaca sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. Vakada yaralanma ve can kaybı yaşanmadı.

Vaka yeri araştırma ekipleri yangının söndürülmesinin peşinden emek verme başlattı. Yerde bulunan 3 tane kovan ise dikkat çekti.

Gaziosmanpaşa da 2 kişi dükkan yakıp kayıplara karıştı #1

“Kimisi diyor ki molotof falan attılar”

Dükkandan yükselen alevler üst katlara sirayet etti. Öte taraftan dükkan içinden patlama sesleri de cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

İHA’nın haberine nazaran, en önce çatışma seslerinin geldiğini söyleyen Eren Güngör, “Motosiklet dükkanı olarak kullanılıyordu. Şu demek oluyor ki düzgüsel motosikletli kuryeler falan geliyordu. Gece 3 sıralarında çatışma sesi geldi. Kimisi diyor ki molotof falan attılar. Kimisi diyor ki 2 şahıs hücum etmiş herhalde. Yakalayamayınca dükkana sıkmışlar. Dükkan alev alev yandı. Bununla beraber doğalgaz patlaması da gerçekleşti. Esasen görüyorsunuz camlar falan patladı” dedi.

Polis ekipleri vakayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Gaziosmanpaşa da 2 kişi dükkan yakıp kayıplara karıştı #2

Gaziosmanpaşa da 2 kişi dükkan yakıp kayıplara karıştı #3

#Gaziosmanpaşa'da 2 şahıs dükkan yakıp kayıplara karıştı #Son Dakika Haber

#Gaziosmanpaşa'da 2 şahıs dükkan yakıp kayıplara karıştı #2022