#Emirhan İlkhan'dan transfer açıklaması #Son Haberler

#Emirhan İlkhan'dan aktarma açıklaması #Güncel Haberler

#Emirhan #İlkhan039dan #aktarma #açıklaması
Emirhan İlkhan'dan aktarma açıklaması-

Beşiktaşlı Emirhan İlkhan’a Serie A ekibi Torino talip olurken İlhan, hakkında çıkan aktarma iddiaları ile ilgili yapmış olduğu açıklamada “Süreç sonunda transferim olur ya da olmaz, bilemiyorum” dedi.

Emirhan İlkhan'dan transfer açıklaması

Beşiktaş’ın 18 yaşındaki oyuncusu Emirhan İlkhan’ın, takımdan ayrılması gündemde olan oyuncular içinde olduğu biliniyor.

4.5 milyon euro özgür kalma maddesi bulunan orta saha oyuncusunun sözleşmesinde, bir de sonraki satıştan yüzde 20 hisse maddesi de içeriyor.

Öte taraftan Emirhan İlkhan, İtalyan ekibi Torino’nun aktarma sıralamasında bulunurken iki kulüp arasındaki görüşmeler sürüyor.

Emirhan İlkhan’dan açıkalma geldi

Genç oyuncu, ikna edilirse transferin birkaç gün içinde netlik kazanağı ifade edilirken Emirhan İlkhan’dan bir paylaşım geldi.

Emirhan İlkhan, toplumsal medya hesabından hakkında çıkan aktarma iddiaları ile ilgili açıklamada bulunmuş oldu.

Emirhan İlkhan dan transfer açıklaması #1

Genç oyuncu İlkhan, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Süreç sonunda transferim olur ya da olmaz, bilemiyorum”

“Kulübümle olan sözleşmeme imza atarken, yurt dışından uygun bir teklif gelmesi halinde belirli bir meblağ karşılığı ayrılabilmem için anlayış göstermelerini rica ettim.

Süreç sonunda transferim olur ya da olmaz, bilemiyorum. Sadece bu durumun benim için de ne kadar zor bir süreç bulunduğunu paylaşmak isterim. Eğer yurt dışına gidersem, Beşiktaş’ı ve Türk futbolunu en iyi şekilde temsil etmek için elimden geleni yapacağım.”

11 maçta 1 kez fileleri havalandırıdı

Geçen sürem Beşiktaş’ta forma şansı gören Emirhan performansıyla dikkatleri üstüne çekmişti. 11 maçta forma giyen genç oyuncu 1 gol atma başarısı gösterdi.

Emirhan İlkhan dan transfer açıklaması #2

Emirhan İlkhan dan transfer açıklaması #3

#Emirhan İlkhan'dan aktarma açıklaması #Son Dakika Haber

#Emirhan İlkhan'dan aktarma açıklaması #2022

Başa dön tuşu