#Eminönü'nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #Son Haberler

#Eminönü'nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #Güncel Haberler

#Eminönü039nde #bayram #yoğunluğu #yaşanıyor
Eminönü'nde bayram yoğunluğu yaşanıyor-


Bayram tatilini İstanbul’da geçirenler Eminönü’nün yolunu tuttu. Kurban Bayramı’nın ilk günü çarşı ve sahilde yoğunluk yaşandı.


Eminönü'nde bayram yoğunluğu yaşanıyor

Kurban Bayramı’nın ilk gününde de Eminönü’nde yoğunluk yaşandı.

Bayramı İstanbul’da geçiren ve güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler Eminönü’ne geldi.

Ulaşım araçlarının da parasız olması sebebiyle tramvayların da kalabalık olduğu görüldü. Eminönü’ne gelenlerin birçoğu alışveriş yaparken, birçoğu da balık ekmek yiyip, boğaz turu yapmış oldu.

“Bayram havasını yaşıyoruz”

Eminönü’ne gezmeye gelen Seyit Bozkurt, Almanya’dan geliyorum. Arkadaşla İstanbul’u ziyaret etmek istedik. Bayram havasını yaşıyoruz, oldukca güzel. Mutlu ve memnunuz. Ayasofya, Sultanahmet’i gezdik. Bir çok bölgeler tadilatta olduğundan birazcık üzgünüz. Bir çok şeyleri göremedik. Döneceğiz diye üzülüyoruz. Baklava, lokum, kahve, klasik hediyelik eşyalar aldık.diye konuştu.

Eminönü’nde bayram yoğunluğu

“Bayram güzel geçiyor”

Cahit Ok ise, Bayram güzel geçiyor. Geldim, gezdim hava oldukca güzel. Bayram ziyaretini yapmadım daha. İkinci günden sonrasında ziyaretlere gideceğim. Şimdi çarşıya ineceğim. Alışveriş yapacağım. dedi.

“Çarşıdaki içtenlik, insanoğlu oldukca güzel”

DHA’nın haberine gore Kıbrıs’tan gelen Betül Civan da,İstanbul’un her yeri oldukca güzel fakat burası ayrı bir güzel. Çarşıdaki içtenlik, insanoğlu oldukca güzel. Fazlaca tinsel şeyler var ve bu tarz şeyleri korumalıyız. Hava oldukca güzel, bayram da oldukca güzel geçiyor. Bugün Galata Kulesi’ni ziyaret etmeyi düşünüyorum. Alışverişe gideceğiz. Galata, Sirkeci ve Beyoğlu’nu gezmeyi planlıyoruz.ifadelerini kullandı.

Eminönü nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #1

Eminönü nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #2

Eminönü nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #3

#Eminönü'nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #Son Dakika Haber

#Eminönü'nde bayram yoğunluğu yaşanıyor #2022