#Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #Son Haberler

#Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #Güncel Haberler

#Emina #Jahovic #Çocuklarımın #kaderi
Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi-

Mustafa Sandal’ın eşi Emina Jahovic, boşanmanın çocuklarına etkisinden bahsetti.

Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi

Sırbistanlı müzisyen Emina Jahovic, eski eşi Mustafa Sandal’ı, boşanma sonrası yaşadıklarını ve oğullarını Sırbistan’da gösterilen bir dergiye söyledi. Jahovic, Mustafa Sandal’la boşanmasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Öğretiyorum”

Çocuklarına oldukça üzüldüğünü söyleyen Jahovic, “Boşanmış ebeveynin evladı olmak kolay değil. Oğullarımın kaderi bu, fakat onları yaşamın daha tatsız aşamalarını öğrenecek şekilde yetiştiriyorum.

“Okuyorlar”

Ne yazık ki, onları çıkan haberlerden koruyamıyorum. Manşetleri okuyorlar ve toplumsal medyayı takip ediyorlar. Özümde kim olduğumu bilmelerine ihtiyacım var, öteki her şey önemsiz.

Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #1

“Özgürlükle tanıştım”

Haiz olduğum en kıymetli şey çocuklarım, görüp duyabiliyor olmam, kendi paramı kazanmam ve hiç kimseye bağımlı olmamam. Özgürlükle tanıştım ve bu duyguya paha biçilemez.

“Aşkta harikayım”

Duygusal bir ilişki karmaşık bir ilişkidir. İki oğlum var ve bağımsız bir kadınım. Hayatımdaki boşluğu doldurmak için hiç kimseye ihtiyacım yok. Ben aşkta harikayım, bir tek karşımdakinin de mükemmel olması gerekiyor.” diye konuştu.

Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #2

Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #3

Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #4

#Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #Son Dakika Haber

#Emina Jahovic: Çocuklarımın kaderi #2022