#Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de toplu açılış töreninde konuşuyor #Son Haberler

#Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de toplu açılış töreninde konuşuyor #Güncel Haberler

#Cumhurbaşkanı #Erdoğan #Kocaeli039de #toplu #açılış #töreninde #konuşuyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de toplu açılış töreninde konuşuyor-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kocaeli’de toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında, uyuşturucu ile savaşım mevzusunda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Meral Akşener'e uyuşturucu tepkisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3,5 senelik aranın peşinden bugün İzmit’e gitti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gebze Bilişim Vadisi’nde Endüstri ve Hızla gelişen teknolojinin Merkezi Kocaeli’ye Kıymet Katanlar Ödül Töreni’ne katıldı.

Vatandaşlarla bir araya geldi

Buradaki programının peşinden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ulusal İrade Meydanı’nda TOKİ Konutları, KYK Yurtları, Büyükşehir Belediyesi Yatırımları ve Fabrikaları ile Yapımı Tamamlanan Öteki Projelerin Toplu Açılış Töreni’ne iştirak etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulusal İrade Meydanı’nda kendisini bekleyen coşkulu halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları şöyleki:

Geçtiğimiz 20 yılda ülkemize kazandırdığımız asırlık demokrasi ve kalkınma altyapısının üstünde kendi hedeflerimize kilitlendik.

Meral Akşener’e uyuşturucu tepkisi

(Meral Akşener’e) Yavru muhalefetten bir tanesi hem de Kocaeli milletvekili. Geçenlerde bir açıklaması oldu. 20 senelik iktidarımızda biz gerekeni yapmamışız diyor. Hanımefendi ilkin şunu bileceksin. Bizim iktidarımızda ne sulu ne kuru uyuşturucuya yer yoktur. Sen Tayyip Erdoğan’ı bu aşamada iyi bilirsin. Iyi mi oluyor da sen bunu konuşuyorsun. Bunların hepsiyle lüzumlu biz mücadeleyi verdik veriyoruz ve vereceğiz. Bu mevzuyla ilgili İçişleri Bakanımızın verdiği savaşım kabinemizin verdiği savaşım malum bir gerçektir.

Ilkin kendi kadronun içinde ve ana muhalefetin içinde sulu kuru uyuşturucuları alanları düşün. Dolayısıyla ilkin haddini bileceksin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Meral Akşener’e uyuşturucu tepkisi

“Türkiye’nin büyümesinden rahatsız olanlar umudunu 2023’e bağlamışlar”

Türkiye’nin büyümesinden hastalık duyan iç ve dış çevrelerin hepsi de şimdi ümitlerini 2023’e bağlamışlar. Bu en eleştiri döneminde Türkiye’nin önünü kesmek için gösterilen trajikomik gayretleri hepimiz de izliyoruz.

Ne dediler muhtar bile olması imkansız. Ilkin Başbakanlık peşinden ülkemizin direkt halkın oyuyla seçilen ilk Cumhurbaşkanı olduk. Yetmedi yönetim sistemi değiştikten sonrasında yine seçildik. Bir olacağız, diri olacağız, 2023’ten de zaferle çıkacağız.

“Yapıt yolundan asla şaşmadık”

İnşa ettiğimiz otoyol, köprülerle, limanlarla ve toplu konut projeleriyle ülkemizin geleceği burada şekilleniyor. Kocaeli tüm yatırımların merkezinde yer alarak, destan üzerine destan yazıyor. Yeşilinin ve denizinin organik güzellikleriyle iç turizmde mühim olan Kocaeli bu alanda kendini geliştiriyor. Ülkemizin dört bir yanından gelmiş olsa da aynı ortak gelecek imgesel çevresinde kenetlenmiş, kardeşlik iklimiyle gurur duyuyoruz. Sizler şeklinde yol arkadaşlarına haiz olmakla iftihar ediyorum. Biz milletimizle yoldaş olduğumuz için yaratı yolundan asla şaşmadık.

 

AYRINTILAR GELİYOR…

#Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de toplu açılış töreninde konuşuyor #Son Dakika Haber

#Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de toplu açılış töreninde konuşuyor #2022

Başa dön tuşu