#CHP'li Tuba Torun'dan istifalar sonrası yeni paylaşım #Son Haberler

#CHP'li Tuba Torun'dan istifalar sonrası yeni paylaşım #Güncel Haberler

#CHP039li #Tuba #Torun039dan #istifalar #sonrası #yeni #paylaşım
CHP'li Tuba Torun'dan istifalar sonrası yeni paylaşım-

CHP’li Aykut Erdoğdu’yla yapmış olduğu evliliğin arkasından skandal ses kayıtları tek tek patlak veren Tuba Torun’dan yeni bir paylaşım geldi. Torun, düğününde çekilen bir fotoğraf paylaşarak izahat yapmış oldu.

CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP’li Tuba Torun ile yaşamını birleştirmişti.

Çiftin düğününün arkasından Aykut Erdoğdu’nun eski eşi, Erdoğdu’nun daha ilkin Tuba Torun’la ilgili ses kayıtlarını toplumsal medyada paylaşmıştı.

Söz mevzusu kayıtta; Erdoğdu’nun eski eşine, yeni eşi Tuba Torun’u parti listesine almak için neler yaptığını anlattığı anlamış olur büyük tepki çekmişti.

“Tuba 50 kişiyle beraber olmuş bir kız, 4 senedir ehlinamus”

Erdoğdu, Torun için kayıtta, “Bak dertleşmekse şuysa buysa Tuba hiçbir şey çekmedi tamam mı? Tuba 50 kişiyle beraber olmuş bir kız. 4 senedir ehlinamus. Parasını da evini de her şeyini şey yaparak…. Gerçekten babalık yaptım ben. Ben olmasam gidecekmiş evlenecekmiş de yuva kuracakmış… Ulan ben bin kere söyledim önüne biri çıkarsa git! Şimdi bana bu şekilde hayvanmışım benzer biçimde davranıp…” ifadelerini kullandı.

Sonrasında ise Tuba Torun’un bir ses kaydı ortaya çıktı.

“Dolarla milletvekili oluyorlar”

Torun’un da bu kaydında, CHP’lilerin dolar ile milletvekili olduklarını söylediği bölüm dikkat çekti.

Ek olarak Tuba Torun’a ve Özge Erdoğdu’ya ilişkin olduğu iddia edilen ses kayıtlarında; Tuba Torun’un “Dolarla milletvekili oluyorlar, ben burada sabahtan akşama kadar hanım hakları diye g***mü yırtıyorum. Şerefsizin birine inandım tamam mı ve inandığım için de evet kendimi ortaya koydum. Ve şu anda da çekilme edeceğim, tamam a**na k****ım ya.” söylediği duyuldu.

İstifa ettiler

Yaşanmış olan süreç Aykut Erdoğdu ve Tuba Torun’un CHP’den istifasıyla son bulurken, çift kısa süre ilkin barıştı.

Son olarak CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğinden geçtiğimiz ay çekilme eden Tuba Torun, Instagram hesabından düğün fotoğraflarını koyarak izahat yapmış oldu.

“Mühim olan yola devam etmek”

Torun, “Mühim olan yola devam etmek” dedi.

Torun toplumsal medya hesabından şu açıklamaları yapmış oldu:

“Her şey olur, her şey büyür, her şey geçer, yaşam kalır ya hani; yaşam da koskocaman bir yer… Bulunduğumuz bölgeler yaşamın ufak, pek küçücük bir tarafı… Her birimiz ne önemsiz fakat ne kadar da önemliyiz.

“Çok büyük, korkulu, muhteşem, kahredici, şahane, garip, inanılmaz!” dediğimiz her şey insan deneyimine, hayata dair. Her birimizin, kendisinin daha iyi bir versiyonuna ulaşmak için çıkmış olduğu bu yolda, edinim, bizlere dair.

Hep denir ya; sorun düşmek değil kalkmayı bilmektir, diye. İşte; edinim. Yaşam, kalkıp yola devam etmek. Bilgelik, mühim olanın varılan noktaların değil, yol bulunduğunu bilmek. Sevmek, evet, emek vermek, karşılık beklemeden, iyilikle eylemek. İyilik, sevgiyle niyet etmek. Fenalık, sevgisizliğin acısını çıkarmak.

Sabır, olgunlukla kabullenmek, talih tanımak, hayata güvenmek. Ağlamak, canın yandığında koyvermekse, gülmek kendimize uzattığımız bir çiçek.. Nihayet hepsi bizlere, insana, hayata dair. Dedik ya; mühim olan yola devam etmek”

CHP li Tuba Torun dan istifalar sonrası yeni paylaşım #1

CHP li Tuba Torun dan istifalar sonrası yeni paylaşım #2

CHP li Tuba Torun dan istifalar sonrası yeni paylaşım #3

CHP li Tuba Torun dan istifalar sonrası yeni paylaşım #4

CHP li Tuba Torun dan istifalar sonrası yeni paylaşım #5

#CHP'li Tuba Torun'dan istifalar sonrası yeni paylaşım #Son Dakika Haber

#CHP'li Tuba Torun'dan istifalar sonrası yeni paylaşım #2022