#Büyükekşi: Hakemlerimiz çok daha dikkatli olmalı #Son Haberler

#Büyükekşi: Hakemlerimiz oldukca daha dikkatli olmalı #Güncel Haberler

#Büyükekşi #Hakemlerimiz #oldukca #daha #dikkatli #olmalı
Büyükekşi: Hakemlerimiz oldukca daha dikkatli olmalı-

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, “Hakemlerimizin bilhassa bu dönem oldukca daha dikkatli olmasını istiyoruz.” dedi.

Büyükekşi: Hakemlerimiz çok daha dikkatli olmalı

Süper Lig’in açılış maçında Trabzonspor ve İstanbulspor karşı karşıya geldi.

Trabzonspor müsabakadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldı.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Süper Lig açılış maçının peşinden gündemle ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Hakemlerimizin bilhassa bu dönem oldukca daha dikkatli olmaları lazım”

Büyükekşi yapmış olduğu açıklamada hakemlerle ilgili, Trabzonspor, geçen sezonun şampiyonu. İlk maç olduğundan bilhassa bu maça geldik. Futbolcularımıza, hakemlerimize, kulüplerimize bir moral vermek için çiçek armağan ettik. Hakemlerimizin bilhassa bu dönem oldukca daha dikkatli olmasını, bundan sonraki yönetimlerinde de iyi mi başlarlarsa lig bitene kadar aynı şekilde devam etmesini istiyoruz.sözlerini kullandı.

“Cüneyt Hocam, yeni Cüneyt Çakırlar yetiştirmek istediğini söylemiş oldu”

Cüneyt Çakır’ın hakemlik kariyerini sona erdirmesi ile ilgili ise, Cüneyt Çakır hocamız emekli oldu. Kendisine bilhassa şunu söyledim. Oldukca güzel bir halde size jübile maçı yapacağız dedim. Bundan sonraki spor hayatına yargıcı hocası olarak devam edecek. 1 senelik bir antak kalma yaptık. Cüneyt Hocam, yeni Cüneyt Çakırlar yetiştirmek istediğini söylemiş oldu. Sevinçle karşıladık. Tüm hakemlerimize kariyerlerinin sonlarında Cüneyt Çakır benzer biçimde jübile yaparız.açıklamasını yapmış oldu.

Büyükekşi: Hakemlerimiz çok daha dikkatli olmalı #1

“Bu maçların da kazasız belasız bitmesini istiyoruz”

Süper Lig ve Cumhuriyetin 100. yılıyla ilgili ise Büyükekşi, Süper Lig devamlı her insanın beklentileriyle başlıyor. 2023, Cumhuriyetimizin ve TFF’nin 100. müessese yıl dönümü. Futbolun güzelliklerinin konuşulmuş olduğu, son aşama güzel ve temiz, adaletli, eşit, saydam ve seyir zevki olan maçlar olmasını istiyoruz. Bu maçların da kazasız belasız bitmesini istiyoruz. diye konuştu.

“Avrupa’da savaşım edecek takımlarımıza başarılar diliyoruz”

Ülke punının büyük ehemmiyet taşıdığıyla ilgili ise Büyükekşi, Avrupa’da savaşım edecek takımlarımız var. Bu takımlarımıza da Avrupa’da başarılar diliyoruz. Ülke puanımız açısından son aşama mühim. İnşallah bundan sonraki maçlarda da güzel başarılar gösterirler. Fenerbahçe 3-0 yendi, Başakşehir 3 tane deplasmanda attı, Konyaspor berabere kaldı. Bu şekilde yollarına devam etmeleri TFF olarak en büyük arzumuz.” diyerek açıklamalarını noktaladı.

Büyükekşi: Hakemlerimiz çok daha dikkatli olmalı #2

#Büyükekşi: Hakemlerimiz oldukca daha dikkatli olmalı #Son Dakika Haber

#Büyükekşi: Hakemlerimiz oldukca daha dikkatli olmalı #2022

Başa dön tuşu