#Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #Son Haberler

#Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #Güncel Haberler

#Bursada #çöp #evde #bulunan #Cem #Muhammet #kilo #aldı
Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı-

Ufak Muhammet’i hastanede ziyaret eden Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Cem Muhammet ile karşılaştım. Ruhsal olarak oldukça iyi durumda” dedi.

Türkiye, Bursa’da ortaya çıkan ağlatısal vakayla dehşete düştü.

Bursa’nın Nilüfer ilçesine bağlı Görükle Sakarya Mahallesi’nde, 21 Temmuz’da boşaltılmak istenen çöp evimizdeki kilitli odadan çıkan 9 yaşındaki Cem Muhammet A., Türkiye’nin gündemine oturdu.

Teyzesi tarafınca 1 senedir çöp evde kilit altında tutulan minik Muhammet, teyzesi ve ev sahibi arasındaki kira davası sonucu eve gelen takımlar tarafınca bulunmuş oldu.

Tedavi ve koruma altına alınan Muhammet’in son durumu merak mevzusu oldu.

“Ruhsal olarak oldukça iyi durumda”

Son olarak Muhammet’in sıhhat durumuyla ilgili izahat icra eden Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, “Şimdiye kadar gördüğüm en iyi Cem Muhammet ile karşılaştım. Ruhsal olarak oldukça iyi durumda. Kan değerleri, böbrek ve kalbi oldukça iyi. Yürüyor. 2 kilo 100 gram kilo aldı. Tadı yerinde oldukça mutlu oldum.

Çikolata istedi. ’Ne vakit yiyebilirim?’ dedi. Onları peyderpey yemesi lazım. Daha ilkin onları veremiyorduk, şimdi olması ihtiyaç duyulan çocuk benzer biçimde yemeye başlamış olacak. İnşallah buradan çıkmış olduğu vakit da güzel bir aile ortamına kavuşur. Bizim en mühim şeyimiz onun en mutlu olacağı ortamı doğru karar vermek. Çıkınca da ziyaret edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #1

“Belli bir kiloya yetişmesi lazım”

DHA’nın aktarımına bakılırsa; ne vakit taburcu olacağı ile ilgisi soruya yanıt veren Prof. Dr. Yıldıray Çete ise “Bir vakit mümkün değil. Belli bir kiloya yetişmesi lazım. Taburcu olmasına gittikçe daha pozitif yönde bakıyoruz fakat şu gün olacak demek doğru değil. Şu anda tedavisi pozitif yönde yönde gidiyor.” dedi.

Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #2

Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #3

Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #4

#Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #Son Dakika Haber

#Bursa’da çöp evde bulunan Cem Muhammet 2 kilo aldı #2022