#Bolu Dağı Tüneli'nde kaza: 1 yaralı #Son Haberler

#Bolu Dağı Tüneli'nde kaza: 1 yaralı #Güncel Haberler

#Bolu #Dağı #Tüneli039nde #kaza #yaralı
Bolu Dağı Tüneli'nde kaza: 1 yaralı-

Bolu Dağı Tüneli’nde yaşanmış olan zincirleme kazada bir şahıs kamyonette sıkıştı. Sıkışan yaralı ekiplerin müdahalesiyle kurtarılarak hastaneye kaldırıldı.

Bolu Dağı Tüneli'nde kaza: 1 yaralı

Kaza, saat 01.00 sıralarında TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli’nde meydana geldi.

Ankara istikametine seyir halinde olan Cemal Yıldırım idaresindeki 75 AK 408 plakalı kamyonet önünde ilerleyen tıra çarptı. Kazanın arkasından aynı istikamette olan 2 tır da önünde kazaya karıştı.

Kamyonette sıkıştı

Kazada, ön kısmı hurdaya dönen kamyonetin sürücüsü Cemal Yıldırım araçta sıkıştı. İhbar üstüne vaka yerine 112 Sıhhat, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.

Yaralı kamyonet sürücüsü itfaiye ekiplerinin ortalama yarım saatlik çalışmasının arkasından sıkıştığı yerden yaralı olarak kurtarıldı.

Bolu Dağı Tüneli nde kaza: 1 yaralı #1

Yaralının yaşamsal tehlikesi yok

Vaka yerinde ilk müdahalesi meydana getirilen Yıldırım, tedavisi için İzzet Baysal Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Yaralının yaşamsal tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Bolu Dağı Tüneli nde kaza: 1 yaralı #2

Trafik normale döndü

İHA’nın haberine gore, kazanın arkasından TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli Ankara istikametinde kilometrelerce vasıta kuyruğu oluştu. Tünel içinde tek şeritten sağlanan trafik araçların kaldırılmasıyla tekrardan normale döndü.

Kazayla ilgili araştırma başlatıldı.

Bolu Dağı Tüneli nde kaza: 1 yaralı #3

#Bolu Dağı Tüneli'nde kaza: 1 yaralı #Son Dakika Haber

#Bolu Dağı Tüneli'nde kaza: 1 yaralı #2022