#Biden'ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı #Son Haberler

#Biden'ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı #Güncel Haberler

#Biden039ın #son #koronavirüs #testi #pozitif #çıktı
Biden'ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı-

ABD Başkanı Joe Biden’a meydana getirilen son koronavirüs testinin de pozitif çıkmış olduğu açıklandı. Biden’ın karantinasının devam etmiş olduğu açıklandı.

Biden'ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı

ABD Başkanı Joe Biden’a 30 Temmuz’da meydana getirilen Covid-19’un testinin de pozitif çıkmasının peşinden tekrardan karantinaya girmişti.

“Başkan kendini iyi hissediyor”

Biden’ın doktoru Kevin O’Connor yayınladığı mektupta, Biden’a meydana getirilen son Covid-19 testinin pozitif çıktığını ifade ederek, “Başkan kendini iyi hissediyor. Bu sabahki kontrol, Başkan’ın keyif alınmış olduğu hafifçe bir antrenmanı bitirmesinin peşinden yapılmış oldu” dedi.

Biden ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı #1

Karantinası devam ediyor

İHA’nın haberine bakılırsa, Biden’ın ara sıra öksürdüğü anlatılan mektupta, düne bakılırsa daha azca öksürdüğü aktarılarak, ateşinin, nabzının, kan basıncının, solunum hızının düzgüsel olduğu açıklandı. Biden’ın karantinasının devam etmiş olduğu aktarıldı.

79 yaşındaki Biden’a 21 Temmuz’da meydana getirilen ilk Covid-19 testi pozitif çıkarken 27 Temmuz’da meydana getirilen iki testinde negatif çıkması sonrası karantinası sona ermişti.

30 Temmuz’da ise Biden’ın Covid-19 testi tekrardan pozitife dönmüştü. O’Connor, Biden’ın testinin tekrardan pozitif çıkmasını antiviral ilaç Paxlovid alan hastaların ufak bir yüzdesinde görülen “geri tepme” vakası olarak tanımlamıştı.

Biden ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı #2

#Biden'ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı #Son Dakika Haber

#Biden'ın son koronavirüs testi de pozitif çıktı #2022