#Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #Son Haberler

#Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #Güncel Haberler

#Beşiktaş #yönetiminden #Ersin #Rıdvan #transferlerine #ret
Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret-


Beşiktaş kulübü başkanı Ahmet Nur Çebi, genç oyuncuları Ersin ve Rıdvan’a gelen teklifleri geri çevirip iki kat ücret talep etti.

Süper Lig’de bu sürem istediği başarıyı elde edemeyen Beşiktaş, gelecek sürem şampiyonluk hedefine ulaşmak için çalışmalarına şimdiden başladı.

İşe takımdaki oyunculara gelen teklifleri değerlendirmekle süregelen siyah-beyazlı ekibin başkanı Ahmet Nur Çebi, mevzuyla ilgili açıklamalarda bulunmuş oldu.

İlk olarak Avrupa kulüplerinin sık sık istediği Rıdvan Yılmaz’a meydana getirilen aktarma tekliflerini değerlendiren Ahmet Nur Çebi, ay başlangıcında yapmış olduğu açıklamada “Rıdvan için resmi teklif geldi fakat satmayı düşünmüyoruz. Bu yüzden bir bonservis belirlemedik. Fakat 10 milyon euroyu bulması lazım teklifin. Bu sürem 10 milyon Euro’yu getiren olursa Rıdvan’ı Avrupa’ya gönderirim. Önemli olan Rıdvan’ı satmak kadar, yerine yeni birini koyabilmektir.” demişti.

Rıdvan için gelen teklif reddedildi

21 yaşındaki Rıdvan Yılmaz için Torino’nun 3.5 milyon euroluk teklifine son meydana getirilen görüşmede red cevabı verildiği öğrenildi. Başkan Çebi’nin, meydana getirilen teklifin iki katı bir sayı istediği ve sonraki satıştan da yüksek bir hisse talebinde bulunmuş olduğu açıklandı. Bu gelişme sonrasında İtalyan ekibinin, Rıdvan transferini askıya almış olduğu kaydedildi.

Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #1

Ersin için 8 milyon euro isteriz

Öteki taraftan Fransa ekibi Lyon’un talip olduğu kaleci Ersin Destanoğlu’na meydana getirilen teklife başkan Çebi’nin “8 milyon euro isteriz” söylediği ve Lyon’un hemen hemen  pozitif ya da negatif dönüş yapmadığı açıklandı.

Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #2

Menajerler de yoğun mesai harcıyor

Her iki oyuncuya da birçok Avrupa takımından teklifler gelirken, oyuncunun menajerleri ise talepleri Beşiktaş Kulübü’nün istediği seviyeye çekmek için yoğun çaba sarf ediyorlar.

“Sözleşme yenilenebilir”

Oyuncularını iyi bir tutara satmaya çalışan Beşiktaş’in ise hazırlıklara başlamış olacağı 27 Haziran geçmişine kadar Ersin ve Rıdvan’ı istediği miktara satamaması halinde oyuncularla sözleşme yenileyip yeni döneme bu 2 isimle girmesi umut ediliyor.

Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #3

#Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #Son Dakika Haber

Source link

#Beşiktaş yönetiminden Ersin ve Rıdvan transferlerine ret #2022

Başa dön tuşu