#Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #Son Haberler

#Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #Güncel Haberler

#Aslı #Samat #Erkekler #şişman #kızlara #aşık #olmuyor
Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor-

100 kilo veren oyuncu Aslı Samat, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu.

Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor

İlk olarak 2015 senesinde ‘Ötelerde Arama’ filmimizde rol alan, ‘Hercai’ dizisi ile yıldızı parlayan Aslı Samat, tüp mide operasyonu geçirmişti.

Geçirdiği operasyonla 100 kilo vererek bambaşka kabul edilen Aslı Samat, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuş oldu. Zayıfladıktan sonrasında adamların davranışlarının iyi mi değiştiğini söyledi.

Aslı Samat, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, “Daha yeni 1.5 aylık ameliyatlıyım. Dokuz senedir verilen kiloların estetikle devamı gibiydi.


Kol ve karın bölgesinden güzel duyu ameliyat oldum. Spor ve rejime devam ediyorum. 10 senede her şeyi tamamlamam gerekiyor.” dedi.

Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #1

“Şişman kıza aşık olan birini gördünüz mü?”

İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Kısmı’nden mezun olan Samat, “Kilo verince hayatınız iyi mi değişti?” sorusuna şu yanıtı verdi…

“Oldukça daha rahat tüm günümü dışarıda geçirebiliyorum ve hiçbir yerim ağrımıyor. Oyuncuyum sonuçta, gelen roller bile değişti. Biri bana dizide aşık olabiliyor, eskiden olamazdı. Şişman bir kıza aşık olan birini gördünüz mü?”

“Adamların davranışı değişti”

Ortalama 300 bin takip edeni bulunan Instagram hesabından spor paylaşımları da meydana getiren ve son haliyle gündem olan Aslı Samat, “Adamların zayıfladıktan sonrasında size karşı davranışları değişti mi?” sorusu üstüne, “Karşı cinsin eskiden bir davranışı yoktu, şimdi var.”

Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #2

“Hala balık etliyim”

Şu sebeple eskiden ben yoktum fakat şimdi varım. İyi bir şey mi bundan güvenilir değilim. İnsanları kandırmanın da bir anlamı yok. Aşk sevgi… Her şey ilk baktığında dış görünüş. Hala balık etli olabilirim fakat artık var olduğumu hissediyorum.” ifadelerini kullandı.

“Sabah pizza makarna yerdim”

Daha ilkin yapmış olduğu bir açıklamada, “Sabah kalkıyordum, pizzayla kahvaltı yapıyordum. Hiçbir şey yoksa bile makarna yiyordum.” sözleriyle dikkatleri üstüne çeken meşhur oyuncu, “10 senedir tanıdığım biri bana açılsa, ona ‘Sen hayırdır’ derim. Bu saatten sonrasında bana açılanlar yeni tanıştığım kişiler oluyor.” diye konuştu.

Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #3

Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #4

#Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #Son Dakika Haber

#Aslı Samat: Erkekler şişman kızlara aşık olmuyor #2022