#Arda Güler'e İngiltere'den talip #Son Haberler

#Arda Güler'e İngiltere'den talip #Güncel Haberler

#Arda #Güler039e #İngiltere039den #talip
Arda Güler'e İngiltere'den talip-

Sarı-lacivertlilerin genç oyuncusu Arda Güler’i Premier Lig ekiplerinden Arsenal, aktarma listesine aldı.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler, kabiliyetlerini göstermeye başladıkça Avrupa’nın dev kulüplerinin ilgisini çekmeye başladı.

Arda Güler’in son olarak, İngiltere’nin dev kulüplerinden Arsenal’in gündemine geldiği öne sürüldü.

İngiliz basınından Daily Express’in haberine bakılırsa; geleceğin takımını inşa etmek için çaba sarf eden Arsenal Teknik Direktörü Mikel Arteta, Arda Güler’i gündemine aldı.

Arda Güler e İngiltere den talip #1

“Es geçilmeyecek seviyede yetenekli”

Haberde atak hattına genç bir oyuncu aktarma etmek isteyen Arsenal’in, Cody Gakpo, Lucas Paqueta, Maxwel Cornet ve Edon Zhegrova’nın yanı sıra Arda Güler’i de listesine eklediği ifade edilirken, Türkiye’nin en büyük kabiliyetlerinden biri olarak gösterilen Arda Güler’in, Arteta tarafınca es geçilemeyecek seviyede yetenekli olduğu yazıldı.

Arda Güler e İngiltere den talip #2

35 milyon euro

Arda Güler’in geçtiğimiz sürem ekip arkadaşlığı yapmış olduğu Mesut Özil’e olan benzerliğine dikkat çekilen haberde, 17 yaşındaki yıldız için 25 milyon euroluk bir ücret belirlendiği sadece potansiyelini ortaya koyabilmesi halinde bu ücretin oldukca ucuz kalacağı açıklandı.

Arda Güler, geçtiğimiz sürem Süper Lig’de çıkmış olduğu 14 maçın yalnızca 2’sine ilk 11’de başlamış ve 3 gol 3 asistlik katkı sağlamıştı.

Arda Güler e İngiltere den talip #3

#Arda Güler'e İngiltere'den talip #Son Dakika Haber

#Arda Güler'e İngiltere'den talip #2022

Başa dön tuşu