#Aleyna Tilki, Selda Bağcan'la şarkı söyledi #Son Haberler

#Aleyna Tilki, Selda Bağcan'la şarkı söylemiş oldu #Güncel Haberler

#Aleyna #Tilki #Selda #Bağcan039la #şarkı #söylemiş oldu
Aleyna Tilki, Selda Bağcan'la şarkı söyledi-

Aleyna Tilki, hayranı olduğu Selda Bağcan ile konserde düet yapmış oldu.

Aleyna Tilki, Selda Bağcan'la şarkı söyledi

Türk müziğinin başarıya ulaşmış sanatçılarından Selda Bağcan, İstanbullu hayranlarıyla buluştu. Konsere gelenler içinde Aleyna Tilki de vardı. Usta sanatçı Aleyna Tilki’yi çağrı etti ve beraber sürpriz bir düete imza attılar.

“Bacaklarım titriyor”

Bağcan, sahnesine davet etmiş olduğu genç şarkıcıya övgü yağdırdı. Tilki de bu övgüler karşısında Bağcan’a teşekkür ederek “Şu an bacaklarım titriyor, içeride soğuk bir su içmem lazım” dedi.

Selda Bağcan hayranı

Aleyna Tilki, birkaç hafta ilkin verdiği röportajda “Selda Bağcan’ı seviyorum zira kendine özgü tarzıyla, kalpten ve cesurca şarkı söylüyor” şeklinde konuşmuştu.

Geçtiğimiz yıllarda Aleyna Tilki’nin daha ilkin kendisini hayranlarını dile getirmesiyle ilgili konuşan Selda Bağcan, şu ifadeleri kullanmıştı:

“Aleyna, bana toplumsal medya üstünden davet yapmıştı. Ben de onun uzattığı eli tuttum. Oldukça başarıya ulaşmış bir pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel. Daha ne olsun! Oldukça istiyor ve kesinlikle dünya genelinde bir yıldız olacak. Bugün de bir şey yazmış toplumsal medyada, ‘Ben yıldız olmayacağım, efsaneleşmiş olacağım’ demiş. Doğrusu benim yolumdan aşama kaydediyor.”

Aleyna Tilki, Selda Bağcan la şarkı söyledi #1

#Aleyna Tilki, Selda Bağcan'la şarkı söylemiş oldu #Son Dakika Haber

#Aleyna Tilki, Selda Bağcan'la şarkı söylemiş oldu #2022