#Aksaray'da tır düğün konvoyuna çarptı #Son Haberler

#Aksaray'da tır düğün konvoyuna çarptı #Güncel Haberler

#Aksaray039da #tır #düğün #konvoyuna #çarptı
Aksaray'da tır düğün konvoyuna çarptı-

Aksaray’da düğün konvoyuna tırın çarpması sonucu ortalık cenk alanına döndü. Vakada 3’ü ağır 8 şahıs yaralandı.

Aksaray'da tır düğün konvoyuna çarptı

Niğde-Ankara Otoyolu Babakonağı mevkiinde, Sümeyye ve İhsan Özkanlı çiftinin düğün merasimi için Niğde’den gelin aldıktan sonrasında Aksaray‘ın Ortaköy ilçesine bağlı Namlıkışla köyüne giden düğün konvoyu kaza yapmış oldu.

Düğün konvoyuna çarptı

Niğde istikametinden Ankara istikametine seyreden İsmail G. (29) idaresindeki 81 EZ 575 plakalı mıcır yüklü tır sürücüsünün bir anlık dalgınlığı sonucu Musa K. (42) yönetimindeki 51 AAJ 775 plakalı otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisiyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmiş olduğu tır aynı konvoyda seyreden Samet M. (39) idaresindeki 46 LU 039 plakalı otomobil ve Durmuş M. (52) yönetimindeki 51 AAF 733 plakalı otomobile çarptı.

Aksaray’da tır düğün konvoyuna çarptı – Video

Aksaray da tır düğün konvoyuna çarptı #1

8 yaralı

Kazada araçlar hurdaya dönerken sürücüler Samet M. ve Durmuş M. ile araçlarda yolcu olarak bulunan Ayşe K. (73), Kübra M. (36), Ömer Asaf M. (4), Şöhret E. (50), Hanım M. (47) ve Recep Kalımlı M. (18) yaralandı.

Kazayı gören yoldaki öteki sürücüler durumu 112 Acil Davet Merkezine bildirdi. İhbar üstüne vaka yerine Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, AFAD ekipleri, UMKE ekipleri, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Aksaray da tır düğün konvoyuna çarptı #2

Takımlar vaka yerinde

Kısa sürede vaka yerine gelen itfaiye ve AFAD ekipleri tarafınca sıkıştıkları yerlerden kurtarılan yaralılar UMKE ekipleri tarafınca meydana getirilen ilk müdahalenin peşinden ambulanslarla Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.

Burada tedavi altına alınan yaralılardan Samet M., Durmuş M. ve Şöhret E.’nin durumlarının ağır olduğu öğrenilirken, öteki yaralıların sıhhat durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Aksaray da tır düğün konvoyuna çarptı #3

“Sıcaktan daldım da virajda son anda gördüm”

İHA’nın haberine nazaran, kaza sonrası şoka giren tır sürücüsü yoldan geçen öteki sürücülerin sorularını cevapladı.

Sıcaktan daldığını söyleyen sürücüsü öteki sürücülerin kazayı anlatmasını da şaşkınlıkla karşıladı. Tır sürücüsü, “Tam viraja denk geliyor ya bende o ara kafayı kaldırdım. Kafayı kaldırınca son anda gördüm ya frenledim. Sıcaktan daldım da uyumadım. Virajdı ya son anda gördüm. Onları bilmiyorum. Ben bir tane vurdum. Vurunca mı? Hay Allah” dedi.

Aksaray da tır düğün konvoyuna çarptı #4

Aksaray da tır düğün konvoyuna çarptı #5

#Aksaray'da tır düğün konvoyuna çarptı #Son Dakika Haber

#Aksaray'da tır düğün konvoyuna çarptı #2022

Başa dön tuşu