Ahmet Ümit Bir Aşk Masalı

Bu yazımızda Ahmet Ümit in yeni çıkan kitabı 'bir aşk masalı' hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine alan bir aşk hikayesine değiniyor. Ahmet ümit
Ahmet Ümit Bir Aşk Masalı
Bu yazımızda Ahmet Ümit in yeni çıkan kitabı ‘bir aşk masalı‘ hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine alan bir aşk hikayesine değiniyor. Ahmet ümit son çıkardığı bu kitapla 2022 yılında en çok satan kitaplar listesine girmeyi başardı. Okuyucuların büyük çoğunluğu ‘bir aşk masalı‘ kitabını olağanüstü beğenmiş durumda. Kitabı internet üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Merakla beklenen kitabın konusu ise şöyle:

Ahmet ÜmitBir Aşk Misali‘ Kitabına romantizm ve duygu dolu bir serüvenle başlıyor. 5 farklı ülkede yaşayan 5 tane prens rüyalarından bir prensesi görürler ve gördükleri rüya sonucu hepsi yola düşer. Amaçları rüyada gördükleri prenses ile tanışmaktır. Ancak her bir prens yaptıkları yolculuk esnasında birçok zorluklar yaşarlar. Prensesin aşkı için büyük dev yaratıklar, deniz kızları ve savaşçı kabileler ile birçok tehlikeli macera yaşayan prensler acaba mutlu sona ulaştımı ? Bir Aşk Masalı kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazımızda Ahmet Ümit in yeni çıkan kitabı 'bir aşk masalı' hakkında konuşacağız. Kitap okuyucuyu içine alan bir aşk hikayesine değiniyor. Ahmet ümit
Ahmet Ümit Bir Aşk Masalı

Kişisel olarak ahmet ümit bir aşk masalı kitabını iyiki yazmış. Ben çok beğendim, fiyatına göre gayet uygun olan kitap insana zamanı unutturuyor. Hayal gücü ve romantizm birazda ütopik hikayelerin karması diyebileceğim kitap gerçekten okumaya değer.

Bir aşk masalı kitabı nın yazarı Ahmet Ümit e ait kitap 10.10.2022 yılında satışa çıktı.

Türkçe dilinde yazılan kitap 256 sayfadır.

Karton kapak tasarımı olan kitabın ISBN numarası:9789750854491 dir.

Kitabın şuan piyasalardaki satış fiyatı: 36 TL dir.

Kitap hakkında bilgilendirme

Özellikle son dönemlerde internetten ücretsiz olarak indirilen çok sayıda yazarın eseri bulunmaktadır. Telif hakkı olan kitapların indirilmesi kanunen yasaktır ve bu yöntemler kitabı yazan yazarın emeğine zarar vermektedir. Bu bakımdan yukarıda adı geçen bir aşk masalı kitabını 36 TL gibi bir ücretle satın almanızı tavsiye ederiz.

Web sitemizde hiçbir kitap döküman paylaşımı yapılmaz. Sadece ilgili eserlerin tanıtımını yapıyoruz.