#Ahmet Nur Çebi'den transfer açıklaması #Son Haberler

#Ahmet Nur Çebi'den geçirme açıklaması #Güncel Haberler

#Ahmet #Nur #Çebi039den #geçirme #açıklaması
Ahmet Nur Çebi'den geçirme açıklaması-

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yapmış olduğu açıklamada, “Orta saha için iki aday var, biri yerli. Bir de stoper. Minimum 4 geçirme yapmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sezona galibiyetle başlamış olan Beşiktaş’ta bununla birlikte geçirme emek harcamaları da son hızıyla devam ediyor.

Transferlerle ilgili Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, A Spor’da katılmış olduğu bir programda açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Transferler hemen hemen bitmedi”

Çebi açıklamarında, “Transferler hemen hemen bitmedi. Orta sahada eksiğimiz var. Josef’in ameliyatı bunu daha da lüzumlu hale getirdi. Kanatlarda birine ihtiyacımız var. N’Koudou’nun yanında birisinin olması gerekiyor.

Tek başına taşıması fazlaca zor. Bir de stoper. Yerli kuralından dolayı buna çalışmak zorundayız.

Ahmet Nur Çebi den transfer açıklaması #1

“Minimum 4 geçirme yapmak istiyoruz”

Konrad de la Fuente’nin üstünde çalışıyoruz. Orta sahada iki tane isim var. Bir tanesi Sivas’tan Türk, ona talip olduk. Fassnacht var, en başından beri. Sonuçlandırmaya çalışıyoruz. Koray gündemimizde, başka bir isim de var gündemimizde. Orta saha için iki aday var, biri yerli. Bir de stoper. Minimum 4 geçirme yapmak istiyoruz.

Ahmet Nur Çebi den transfer açıklaması #2

“Welinton ve N’Koudou gitmek istiyor”

Welinton ve N’Koudou gitmek istiyor. Her ikisinin de kalmasını istiyoruz. Bilhassa Welinton fazlaca kıymetli benim için. Ehemmiyet verdiğim, kıymetli bir futbolcu. Welinton’un gidişi yerine biri alınırsa söz mevzusu. Garantisi yok gitmesinin. N’Koudou’nun gitmesini de istemiyorum.

Ahmet Nur Çebi den transfer açıklaması #3

“8’i niçin 9 yapmıyorlar?”

Aniden yabancı 14’ten 21 oldu! Fakat bizim 8, 9 olmadı! Iyi mi oldu anlamıyorum. Acaba birilerinin ekmeğine yağ mı sürüyorsun? Biri çıkıp 14’ten 21’i açıklayacak. 8’i niçin 9 yapmıyorlar, bunu da açıklayacaklar. Seneye yabancı özgür kalacaksa, niye şimdi Türk aldırıyorsunuz?

TFF Başkanı lütfen bu yabancı kararını benim söylediğim benzer biçimde de yapsın! Bu kararının Türk futboluna ve kulüplerine katkısı yok.

Ahmet Nur Çebi den transfer açıklaması #4

“Sağlıksız karşıcılık var”

Emirhan İlkhan’da niçin suçlandım? Sağlıksız karşıcılık var. Seçim bitti gene çıktılar. Trol hesapları bırakın. Fazlaca istiyorsanız seçime aday olun. Toplumsal medyada rüzgar yapmayın. Sıhhat düşünen Beşiktaşlılar ilkin anlamaya çalıştı, sonrasında bana hak verdiler.” ifadelerini kullandı.

#Ahmet Nur Çebi'den geçirme açıklaması #Son Dakika Haber

#Ahmet Nur Çebi'den geçirme açıklaması #2022