#Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #Son Haberler

#Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #Güncel Haberler

#Adanada #bir #anne #çocuğunu #kebapçıya #bırakıp #ortadan #kayboldu
Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu-

Mersin’e gitme öne sürülen nedeni ile 3 çocuğunu çalmış olduğu kebapçıya bırakıp, boşandığı eşinin geleceğini söyleyen Nurcan Kaymaz’a tekrar ulaşılamadı.

Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu

Adana’nın Seyhan ilçesinde bağlı Dumlupınar Mahallesi’nde ikamet eden 3 çocuk anası Nurcan Kaymaz (30), 6 yıl ilkin Sabahattin Darende (32) ile boşanınca çocuklarını kebapçıda emek harcayarak büyüttü.

Kaymaz, dün öğle saatlerinde Tabiat (12), Yasin (10) ve Elif (7) adlı çocuklarını çalmış olduğu kebapçıya bıraktı. DHA’nın haberine nazaran; Kaymaz çocuklarına, “Mersin’e gidiyorum. Sizi 10 gün sonrasında alacağım.” derken, iş yeri sahibi Şaban Adam’e, “Çocuklarıma iyi bak, babaları gelip alacak.” deyip ortadan kayboldu.

Ne anne ne baba ortada

Şaban Adam, evlatların babası Sabahattin Darende’ye ulaşamayınca, polise ihbarda bulunmuş oldu. İş yerine gelen Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri de evlatların ailesine ulaşamadı.

Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu VİDEO

Ağlayan evlatları, polis sakinleştirdi

Polis, ağlayan evlatları sakinleştirmeye çalıştı. Korumaya alınan çocuklar, emniyete götürülmek suretiyle polis aracına bindirilirken de ağladı.

Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #1

“Çantalarıyla beraber getirip benim yanıma bıraktı”

Şaban Adam, vakaya yönelik açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Evlatların anne ve babaları ayrılmış. Çocuklar annelerinde kalıyor. Bugün çantalarıyla beraber getirip benim yanıma bıraktı. Evlatları babalarının alacağını söyleyip gitti sadece telefonuna ulaşamadım. Ben de polise haber verdim. Anneleri daha ilkin yanımda çalışıyordu, onu da aradım, ulaşamadım. Mersin’e gideceğini söylemiş oldu.”

Çocuklar yurda yerleştirildi

3 çocukla ilgili Aile ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğü harekete geçti. Görevliler, 3 çocuğun babası Sabahattin Darende’ye ulaştı. Baba Darende, çocuklarını teslim almak istemeyince yetkililer, evlatları yurda yerleştirdi. Anne Nurcan Kaymaz’a ise hala ulaşılamadığı kaydedildi.

Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #2

Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #3

#Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #Son Dakika Haber

#Adana’da bir anne, 3 çocuğunu kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu #2022