#Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #Son Haberler

#Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #Güncel Haberler

#Abdullah #Avcı #Duran #toptan #gol #yemeyen #bir #takıma #kornerden #gol #attık
Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık-

Trabzonspor’un, İstanbulspor’u 2-0 yendiği maçın peşinden konuşan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, “İlk sezona başlarken, galibiyetle adım atmak mühim.” dedi.

Süper Lig’in açılış maçında Trabzonspor, İstanbulspor’u 2-0 yenik etti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı maç sonu açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Kazanabilmek oldukça önemliydi”

Avcı, Sezonun ilk maçları, zor maçlardır. Benzer örnekleri oldukça yaşadık. Ben İstanbul Büyükşehir Belediye’de iken lige yeni çıktığımızda ligin şampiyonunu yenerek başlamıştık. Bir de geçen hafta kupa aldık. Yorucu bir sezondan geçtik. Toparlanmalar kolay olmuyor. Kazanabilmek oldukça önemliydi. İnişler, çıkışlar, oyun akışında daha dominant olmamız gerekiyor. Bunların hepsi ligin ilk maçında karşımıza çıkabilecek senaryoydu.” sözleriyle başladı.

“Geçen sürem duran topta alan savunması yapmış olup gol yemeyen bir takıma duran toptan 2 gol attık”

Teknik değerlendirmesinde ise Avcı, Rakip 5’li başladı, 4’lüye döndü. İstanbulspor’un oldukça güzel bir oyun planları var. Geçen sürem duran topta alan savunması yapmış olup gol yemeyen bir takıma duran toptan 2 gol attık. Taç atışlarına, duran toplara çalıştık. sözlerini kullandı.

Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #1


“Cuma akşamı bu kadar taraftarın gelmesi mühim”

Takımının performansından genel olarak memnun olduğubnu belirten Avcı, Oyunculardan oldukça memnunum. Performanslar tartışılır fakat iyi niyetli şekilde söylediklerimizi sahaya yansıtmaya çalışıyorlar. İlk sezona başlarken, galibiyetle adım atmak mühim. İçerideki maçtan sonrasında Şampiyonlar Ligi maçımız var. Buraya gelen taraftara teşekkür ediyorum. Geçen sezondan beri bizlere oldukça destek oldular. Cuma günü içeride oynayacağımız maçta bu senenin ilk iç saha maçında bizimle birlikte desteklerini, enerjilerini yeni öykü yazarken göstersinler. Cuma akşamı bu kadar taraftarın gelmesi mühim.diye konuştu.

Meşhur sanatçı merhum Kazım Koyuncu’yla ilgili anekdot özetleyen Avcı, 2004/05 galiba, yanlış hatırlamıyorsam, İstanbulspor’a karşı oynadığımız maçı burada izleyen Kazım Koyuncu da izlemişti. Onu anmış olalım. sözlerini kullandı.

Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #2

“İstanbulspor’un benim için ayrı yeri var”

Eski kulübü İstanbulspor’da geçirdiği dönemden bahseden deneyimli teknik adam, İstanbulspor’un benim için ayrı yeri var. 8.5 yıl geçirdim. Avcı piyasada var ise İstanbulspor’un emeği oldukça fazla. açıklamasını yapmış oldu.

Avcı açıklamasının sonunuda ise, “Bizim analizlerimiz, pratiklerimiz var. Haftanın son gününü buna ayırıyoruz. Süper Kupa’daki golümüz duran top; buna çalıştık, bugün duran toplarda 2 tane gol attık. Çalıştığımız başka opsiyonlar da vardı. Kimi zaman final paslarını atamadık. Rakibin alandan 2 oyuncu çıkarıp organizasyonlar yaptık. Bilgiye esasen açız. Bildiğimiz bazı şeyler vardı, onu uygulamaya çalışıyoruz. Oyuncu da bunu almaya çalışıyor. İyi bir yengi deplasmanda. Haftaya taraftarın müthiş desteklerine ihtiyacımız var.” diyerek sözlerini noktaladı.

Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #3

#Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #Son Dakika Haber

#Abdullah Avcı: Duran toptan gol yemeyen bir takıma kornerden 2 gol attık #2022

Başa dön tuşu