#Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #Son Haberler

#Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #Güncel Haberler

#Abdullah #Avcı #ayda #bir #şampiyon #oluyoruz
Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz-

Süper Kupa’yı kazanan Trabzonspor’un Teknik Direktörü Abdullah Avcı, maçı peşinden açıklamalarda bulunmuş oldu.

Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynana Süper Kupa maçında Sivasspor’u yenen Trabzonspor kupanın sahibi oldu.

Maçın peşinden açıklamalarda bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı duygularını paylaştı.

“İyi bir takıma karşı oynadık”

Avcı, “Oyun olarak Sivasspor’u kutlama ederim. İyi bir takıma karşı iyi bir oyun oynadık. Oyuncularımız plana sadık kaldı. Duran top işi çözdü. Oyuncularımızı kutlama ediyorum. Takdiri hak ediyorlar.” ifadelerini kullandı.

Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #1

“Yedi ayda bir şampiyon oluyoruz”

Deneyimli teknik adam, ek olarak, “Yedi ayda bir şampiyon oluyoruz, oldukça iyi oluyor. Taraftarlara da bir şeyler söylemek isterim. 21 ay oldu geleli ve mükemmel destek veriyorlar. Oyuna sabır istedik, destek oldular. Takımla beraber müdafa ve atak yaptılar. Yeni bir öykü için ihtiyacımız var. Onlar bizim her yıl yeni transferimiz. İnsanlar ve biz mutluyuz. Şehirde şampiyonluk sonrası iyi mi bir duygu yaşayacağımızı bilmiyordum. İnsanların mutluluğunu görünce ikimiz de mutlu olduk.” şeklinde konuştu.

Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #2

“Ulaşılır hedeflerimiz var”

Açıklamalarına devam eden Abdullah Avcı, “Enerjimiz oldukça terfi etti. Taraftarlarımız bizlere destek vermeye devam etsinler. Bir teşekkür de Egemen Korkmaz’a. Bu takıma oldukça mühim işler yapmış oldu. Dinlenmek istedi, uzaklaşmak istedi. Mükemmel bir insan. Burada oldukça emeği oldu. Bu şampiyonlukta ve Süper Kupa’da emeği var. Ulaşılabilir hedefimiz buydu, aldık. Lige de iyi başlangıç yapmak istiyoruz. Ulaşılır hedeflerimiz var. İlkini aldık, keyfini çıkaracağız. Caner hoca aramızda değil fakat analizlerini yolladı. Ekibime teşekkür ederim, başkana ve yönetime de hayırlı olsun. Daha iyi bir enerjiyle savaşım edeceğiz.” dedi.

Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #3

“Keyfini çıkaracağız ve yeniden çalışmalara başlayacağız”

Abdullah Avcı, son olarak, “Marek’in doğum gününü kutlarken ‘Armağan istemiyorum, bana kupa alın’ dedim. Oyuncular sözünü tuttu. Bundan daha güzel bir armağan olması imkansız. Ailemle beraber olan bir resimli pasta kestik. Keyfini çıkaracağız ve yeniden çalışmalara başlayacağız.” değerlendirmesini yapmış oldu.

Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #4

#Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #Son Dakika Haber

#Abdullah Avcı: 7 ayda bir şampiyon oluyoruz #2022

Başa dön tuşu