#ABD'de hırsız ile polisin nefes kesen kovalamacası #Son Haberler

#ABD'de hırsız ile polisin soluk kesecek kovalamacası #Güncel Haberler

#ABD039de #hırsız #ile #polisin #nefes #kesen #kovalamacası
ABD'de hırsız ile polisin soluk kesecek kovalamacası-

Kaliforniya’da çaldırmış olduğu minibüsle trafiği birbirine katan hırsız, soluk kesecek kovalamacanın peşinden yakalandı.

ABD'de hırsız ile polisin nefes kesen kovalamacası

ABD’nin Kaliforniya eyaletine bağlı Riverside şehrinde 25 Temmuz’da bir hırsız çaldırmış olduğu minibüsle polisten kaçarken trafiği birbirine kattı.

Soluk kesecek kovalamaca, polis helikopteri tarafınca anbean kayıt altına alınırken, hırsız çaldırmış olduğu minibüsle trafikteki birçok araca zarar verdi.

İki evde hırsızlık yapmış oldu, kargo minibüsünü çaldı

İHA’nın aktardığında bakılırsa; Riverside polisi tarafınca meydana getirilen açıklamada, birbirine yakın iki evde hırsızlık olduğu suç duyurusu üstüne vaka yerine giden ekiplerin zanlının bir kargo minibüsünü çalarak kaçtığını tespit etmiş olduğu ifade edildi.

ABD’de soluk kesecek hırsız – polis kovalamacası – VİDEO

Polis kovalamacasında duvarı aşamadı, teslim oldu

Polis ekiplerinin kargo şirketi çalışanının yardımıyla GPS üstünden minibüsün yerini tespit etmiş olduğu ve peşine düşmüş olduğu aktarıldı. Kovalamaca esnasında polisin dur ihtarına uymayarak trafikteki araçlara kasıtlı olarak çarpıp refüjden karşı şeride geçen zanlının, daha çok ilerleyemeyince yaya olarak kaçmaya başladığı sadece yüksek duvarı aşamadığı için güvenlik güçlerine teslim olduğu açıklandı.

ABD de hırsız ile polisin nefes kesen kovalamacası #1

Tecavüzden hırsızlığa birçok sabıkası var

Yetkililer, 32 yaşındaki zanlının Las Vegas’ta yaşayan Quintin Jarnall Larks bulunduğunu deklare etti. Zanlının adam öldürmeye girişim, haneye saldırı, vasıta hırsızlığı, silahlı hücum, polisten kaçma ve uyuşturucu maddenin tesiri altında vasıta kullanarak yaralanmaya niçin olmak suçlarından 1 milyon dolar kefalet bedeliyle tutuklandığı bildirildi.

ABD de hırsız ile polisin nefes kesen kovalamacası #2

ABD de hırsız ile polisin nefes kesen kovalamacası #3

#ABD'de hırsız ile polisin soluk kesecek kovalamacası #Son Dakika Haber

#ABD'de hırsız ile polisin soluk kesecek kovalamacası #2022

Başa dön tuşu